Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Valstybių remiami įsilaužimai (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2013-12-31 4
Žiniasklaidą pasiekė dar viena Edvardo Snowdeno nutekintų NSA slaptų dokumentų porcija. Vokiečių žurnalas Der Spiegel rašo, jog NSA sugeba gauti prieigą prie kompiuterių dar prieš jų pardavimą. Tai reiškia, jog tiek kompiuteriuose, tiek ir kituose elektronikos įrenginiuose galima lengvai įdiegti šnipinėjimo įrangą (tiek fiziniu, tiek programiniu pavidalu).
(1) 2013-10-16 0
Šiaurės Korėja per kelerius pastaruosius metus surengė tūkstančius kibernetinių atakų prieš Pietų Korėją, padarydama apie 805 mln. JAV dolerių (2 mlrd. litų) finansinę žalą, antradienį sakė vienas įstatymų leidėjas Seule, cituodamas vyriausybės duomenis.
(14) 2013-09-08 0
JAV ir Didžiosios Britanijos slaptosios tarnybos turi įrankių, kurie leidžia „nulaužti“ internete naudojamą šifravimą. Internetinės bankininkystės operacijos, elektroninis paštas, privatūs duomenys socialiniuose tinkluose ir virtualiose saugyklose – visa ši informacija gali būti perskaityta NSA ir GCHQ agentūrų.
(0) 2013-07-11 0
Didžiosios Britanijos žvalgybos ataskaitoje sakoma, jog užsienio šalys samdo kompiuterinius įsilaužėlius atakoms prieš jų priešus rengti, ir ši tendencija kelia itin didelį nerimą.
(4) 2013-06-25 -1
Vienoje valstybėje egzistuoja slaptas miestas. Daugiau nei penkiose dešimtyse pastatų dirba dešimtys tūkstančių žmonių – mieste yra savas paštas, sava gaisrinė, ir vietos policija. Tačiau jis yra paslėptas miške, apsuptas elektrinėmis tvoromis, saugomas gerai ginkluotų apsauginių, ginamas prieštankiniais barjerais, stebimas jautriomis judesio atpažinimo sistemomis bei besisukinėjančiomis kameromis. Kad iš miesto neišsprūstų kokie nors elektromagnetiniai signalai, visų pastatų sienos iš vidaus padengtos apsaugine varine danga, o vienpusiai langai yra su smulkučiu variniu tinkleliu.
(5) 2013-05-29 0
Ataskaitoje, kuri buvo parengta Pentagono karininkams, JAV vyriausybės nariams bei gynybos pramonės atstovams, nurodoma, kad didelę dalį slaptų JAV ginkluotės brėžinių galėjo išvogti programišiai iš Kinijos.
(8) 2013-05-11 0
Kinija trečiadienį apkaltino JAV dėl nesantaikos skleidimo tarp Kinijos ir jos kaimynių po to, kai Pentagonas paskelbė, kad Pekinas šnipinėja, norėdamas sumoderninti šalies kariuomenę, ir pavadino Vašingtoną „tikra kibernetinių atakų imperija“, skelbia „Reuters“.
(0) 2013-05-08 0
JAV tvirtina, kad Kinijos valdžia ir kariuomenė įsilaužia ir šnipinėja JAV valdžios kompiuterius, praneša BBC.
(2) 2013-03-29 0
Kinijos Liaudies išlaisvinimo armija gana seniai bendradarbiauja su šalies didžiausiais universitetais, kad galėtų atlikti kibernetines atakas prieš Vakarų komercines organizacijas, o kartu apsisaugotų nuo analogiškų grėsmių iš anapus.
(15) 2013-03-23 0
Praėjusį trečiadienį iš karto keletas P. Korėjos didelių bankų ir TV transliuotojų pranešė apie laikiną savo teikiamų paslaugų sustabdymą, kadangi buvo fiksuojamos didelio masto kibernetinės atakos. Preliminariais duomenimis, puolimai buvo surengti, dalyvaujant Š. Korėjos informacinių technologijų specialistams. Visa tai nutiko iš karto po to, kai Š. Korėja oficialiai apkaltino pietų kaimyną ir ją palaikančią JAV organizuojant atakas prieš komunistinės šalies serverius.
(3) 2013-03-01 0
Du didžiausi Kinijos gynybos tinklalapiai, įskaitant Gynybos ministeriją, praėjusiais metais kas mėnesį patyrė apie 144 tūkst. kibernetinių atakų, iš kurių beveik du trečdaliai priklauso JAV, skelbia "Reuters".
(8) 2013-02-20 1
Įslaptintas Kinijos kariuomenės dalinys yra greičiausiai viena „produktyviausių kibernetinio šnipinėjimo grupių“, teigė JAV kibernetinio saugumo centras, kuriuo remiasi BBC.
(1) 2013-02-06 0
„Google“ vadovas Erikas Schmidtas savo naujojoje knygoje pavadino Kiniją pačiu pavojingiausiu pasaulyje įsilaužėliu, kuris kelia grėsmę užsienio kompanijoms, teigia „The Telegraph“.