Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Valstybių remiami įsilaužimai (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(11) 2014-10-19 -6
Iki šiol daugelis karinę grėsmę įsivaizduoja svetimos šalies tankų, lėktuvų ar raketų pavidalu, tačiau norint paralyžiuoti valstybę fizinių karinių pajėgų įvedinėti nebūtina. Kibernetinių ginklų pagalba galima „išjungti“ energetines sistemas ir sukelti chaosą finansų, valstybės valdymo ir informacijos sklaidos infrastruktūrose.
(0) 2014-10-16 17
Rusijos programišiai išnaudojo „Microsoft Windows“ pažeidžiamumą, kuris leido šnipinėti NATO ir Vakarų šalių vyriausybių kompiuterius, atskleidžiama „iSight Partners" tyrime. Ta pati saugumo spraga buvo panaudota pasiekti kompiuterius Lenkijoje ir Ukrainoje.
(0) 2014-09-25 0
Nors tikri šūviai aidi už tūkstančių kilometrų nuo Lietuvos, Ukrainoje, tačiau šio karo aidai mūsų šalies kibernetinėje erdvėje skamba visu garsumu ir, deja, jie bus linkę tik stiprėti. Taip apie šalies kibernetinį saugumą sako KTU ekspertas profesorius Algimantas Venčkauskas.
(3) 2014-03-12 0
Neseniai atrastas agresyvus kibernetinis ginklas „Snake“ (Gyvatė) užkrėtė dešimtis Ukrainos kompiuterių tinklų, taip pat – vyriausybines sistemas. Šį ginklą aptikusi kompiuterių saugumo bendrovė tikina, jog tai – viena įmantriausių kibernetinių atakų per kelis pastaruosius metus.
(2) 2014-03-10 0
Ukrainoje dešimtys kompiuterių tinklų buvo užkrėsti nauju agresyviu kibernetiniu ginklu „Snake“ („Gyvatė“), nurodė ekspertai.
(0) 2014-03-06 0
Kol diplomatiniais būdais stengiamasi rasti konflikto sprendimą tarp Rusijos ir Ukrainos, saugumo ekspertai praneša, kad tarp Kijevo ir Maskvos vyksta kibernetiniai susidūrimai, rašo BBC.
(1) 2014-02-25 0
Pietų Korėja ruošiasi sukurti kibernetinių atakų priemones, kurios bus nukreiptos prieš Šiaurės Korėjos branduolinius objektus, skelbia BBC. Šalies gynybos ministerija siekia sukurti į „Stuxnet“ virusą panašią programą. „Stuxnet“ buvo sukurtas atakuoti Irano urano sodrinimo gamyklas.
(19) 2014-01-20 1
Vokietijos žurnalas „Spiegel“ paskelbė už elektroninę žvalgybą atsakingos JAV nacionalinio saugumo agentūros (NSA) slaptos kompiuterių, interneto ir mobiliojo ryšio įrangos, įmontuotos į standartinę komercinę kompiuterių ir ryšių techniką, katalogą.
(0) 2014-01-06 1
Hamburge (Vokietija) vykusioje kompiuterių saugumo konferencijoje „Chaos Communications Congress“ IT saugumo ekspertas Jacobas Appelbaumas jos dalyviams pristatė už elektroninę žvalgybą atsakingos JAV nacionalinės saugumo agentūros kai kurias technines galimybes, pranešė „The Verge“.