Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Valstybių remiami įsilaužimai (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-11-07 20
JAV kariniai kompiuterių įsilaužėliai įsibrovė į Rusijos energetinę sistemą, telekomunikacijų tinklus ir Kremliaus valdymo sistemas. Anot aukšto rango žvalgybos pareigūno bei slaptų dokumentų, kuriuos gavo „NBC News“, dabar joms – didesnis Amerikos slaptų kibernetinių ginklų pavojus, jei Amerikai atrodytų būtina juos (kibernetinius ginklus) panaudoti.
(2) 2016-09-02 -5
Surengusi kibernetinę ataką rugpjūtį, Rusija parodė, ko iš jos galima tikėtis spalį.
(6) 2016-05-02 17
JAV Aukščiausiasis Teismas patvirtino teisės aktų pakeitimus, kurie teisėjams suteikia teisę išduoti leidimus nuotoliniam įsilaužimui į kompiuterius visame pasaulyje. Tai pranešė naujienų agentūra „Reuters“. Visuomenininkai ir žmogaus teisių organizacijos jau pasisakė prieš šią iniciatyvą.
(0) 2016-03-04 7
Pentagonas paskelbė ieškantis patyrusių kompiuterinių įsilaužėlių, kurie padėtų tikrinti JAV Gynybos departamento tinklalapių saugumą.
(0) 2016-02-19 11
<i><b>Apple</b> vadovas Timas Cookas <a href="http://www.apple.com/customer-letter/" target="_blank">publikavo</a> atvirą laišką, skirtą kompanijos ir federalinės JAV valdžios priešpriešai dė
(2) 2016-02-14 29
„Kaspersky Lab“ įspėja, kad kibernetiniai nusikaltėliai bankams plėšti pradėjo taikyti valstybės finansuojamų išpuolių priemones ir taktiką. Bendrovė patvirtino, kad po metų „Carbanak“ virusas grįžo kaip „Carbanak 2.0“. Taip pat bendrovė aptiko dar dvi tuo pačiu stiliumi dirbančias grupuotes: „Metel“ ir GCMAN. Jos puola finansines organizacijas taikydamos atkurtų išpuolių metodus ir kiekvienai aukai pritaikytą virusinę programą kartu su teisėta programine įranga ir novatoriškomis pinigų išgryninimo sistemomis.
(0) 2016-01-07 4
Pernai gruodžio pabaigoje, Kūčių išvakarėse, apie 700 tūkstančių žmonių Ivano-Frankivsko regione Ukrainoje keletą valandų liko be elektros. Aiškėja, kad taip nutiko dėl programišių išpuolio, maža to, jie atakavo ir kitus objektus.