Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Karyba ir technologijos

Pietų Korėjoje veiks Skaitmeninio karo mokykla

2011-07-01 (4) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (737)
    Share

Pietų Korėjos kariuomenė įsteigs Skaitmeninio karo mokyklą, kurios paskirtis – padėti kovoti su dažnėjančiomis atakomis internetu iš Šiaurės Korėjos pusės, informuoja physorg.com.

Kariuomenė, bendradarbiaudama su Korėjos universitetu, Skaitmeninės gynybos mokyklą planuoja atidaryti 2012 metais. Kiekviename kurse mokysis po 30 studentų, mokslai truks ketverius metus.

Mokyklos programoje numatyti mokymai perprasti piktavališkas interneto programas, psichologiškai pasiruošti skaitmeniniam karui ir gilinimasis į įvairias skaitmenines technologijas, siekiant apsisaugoti nuo potencialaus puolimo, tvirtino kariuomenės atstovas spaudai.

„Didėjant kibernetinio teroro iš Šiaurės Korėjos pusės grėsmei, norime ugdyti karius, kovosiančius kibernetiniame kare ir užtikrinti pastovią specialistų pasiūlą“, rašoma kariuomenės pareiškime.

Kariuomenė studentams mokės stipendiją, o baigę mokyklą, jie taps karininkais, paskirtais dirbti su skaitmeniniu karu susijusiuose padaliniuose. Dirbti valstybės labui mokyklos absolventai privalės septynerius metus.

Tvirtinama, kad Šiaurės Korėja ugdo ir išlaiko elitinius programišių būrius, o jų keliama grėsmė paskatino pietiečius imtis priemonių norint apsisaugoti nuo pavojaus.

Gegužę Pietų Korėjos atstovai tvirtino, kad Šiaurės Korėjos karinė žvalgyba surengė skaitmeninę ataką, dėl kurios buvo paralyžiuota vieno didžiausių P. Korėjos bankų veikla. Šiaurės Korėjos gynybos ministerija pareiškė, kad kaltinimai yra „absurdiški“.

Seulas taip pat apkaltino Pchenjaną surengus kibernetines pagrindinių Pietų Korėjos vyriausybinių agentūrų ir finansinių institucijų atakas šių metų gegužę ir 2009 metų liepą. Pchenjanas atmetė ir šiuos kaltinimus, tvirtindamas, kad Seulas juos išsigalvojo, siekdamas didinti įtampą regione.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (4)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
79(1)
43(7)
32(5)
27(0)
24(0)
23(3)
20(3)
16(0)
14(0)
13(2)
Savaitės
100(5)
89(6)
79(0)
75(6)
Mėnesio
157(0)
134(27)
126(0)
112(5)
111(0)