Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Andrius Vaitkevičius

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Karyba ir technologijos

Autorius: Andrius Vaitkevičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Karyba ir technologijos“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Andrius Vaitkevičius

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-07-23 40
Nors dar tik pirma valanda dienos, Saško jau buvo švelniai įkaušęs. Sutikau jį besikapstantį savo darže gyvenvietėje, vadinamoje Luhanske, Ukrainos rytuose. Nuo čia iki fronto linijos – vos du kilometrai. Gyvenvietė apsupta karių, jos prieigose įrengti patikros postai, laukai užminuoti, netoliese įrengtos minosvaidžių pozicijos, o kaimelio gatvėse ir kiemuose kartais sprogsta atskrieję sviediniai. Tačiau civiliai iš čia nesitraukia, o stengiasi toliau gyventi savo įprastą gyvenimą.
(0) 2015-01-23 24
Jau labai greitai Vilniuje gali atsirasti Sąjungininkų pajėgų Europoje vyriausiajam vadui tiesiogiai pavaldus štabas, kuriame greta lietuvių įsikurs ir tarptautinių pajėgų kariai. Kodėl NATO štabas yra svarbus Lietuvai? Ką veiks jame tarnaujantys karininkai? Ir kaip į tai gali reaguoti isteriški mūsų kaimynai? Atsakymus į šiuos klausimus lrytas.lt pateikė gynybos apžvalgininkas Aleksandras Matonis ir politologas Laurynas Kasčiūnas.
(2) 2014-10-09 48
„Nieko nėra geriau už tanką, jei norite padaryti įspūdį“, - prieš kelias dienas sakė į Baltijos šalis siunčiamo JAV padalinio „Ironhorse“ viešųjų ryšių karininkas kpt. Johnas Farmeris. Atrodo, kad jis buvo velniškai teisus. Vos už 200 km nuo Rusijos sienos dislokuoti amerikiečių tankai, atrodo, jau gerokai erzina Maskvą, o Baltijos šalių ir Lenkijos gyventojams jie aiškiai rodo, kas yra tikrieji draugai.
(0) 2011-09-02 0
Netoli Šiaulių sudužusį Lietuvos Karinių oro pajėgų lėktuvą pilotavę lakūnai teigia padarę viską, ką galėjo, kad lėktuvas nenukristų ant miesto. Tuo tarpu Lietuvos krašto apsaugos ministrė po susitikimo su pilotais teigia, kad šiuo metu jų didžiausias noras yra vėl sėsti prie lėktuvo šturvalo.