Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Algirdas Acus

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Karyba ir technologijos

Autorius: Algirdas Acus

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Karyba ir technologijos“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Algirdas Acus

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2017-02-03 18
Britanijos premjerė Theresa May po susitikimo su Amerikos prezidentu kalbėjo, kad NATO dabar turi kovoti su dviem priešais – terorizmu ir kibernetiniais nusikaltimais. Europos Sąjungos užsienio reikalų įgaliotinės Fredericos Mogerini tarnyba konstatavo, kad Rusijos kibernetinės atakos ir dezinformacijos srautai yra Kremliaus valstybinės politikos dalis, nukreipta prieš ES ir jos lyderius, o tikslas – suskaldyti bendriją.
(2) 2016-03-25 24
„Man atrodo, kad jis panikuoja, nors įspėjome nepanikuoti“, – juokauja tinklalapio Wired žurnalisto Andy Greenbergo pašnekovai. Jie – programuotojai įsilaužėliai, žurnalisto prašymu darę eksperimentą su jo automobiliu. A. Greenbergui vairuojant automobilį įsilaužėliai per atstumą iš anksto neįspėję įjungė kondicionierių, paskui muziką, valytuvus, o galiausiai ir visai išjungė variklį. Tokie veiksmai gali sukelti nemenkų problemų, tad jie kelia galvos skausmą ne tik eiliniams piliečiams, bet ir karinėms struktūroms – sunerimę dėl tokių įsilaužimų galimybės, JAV kariškiai grįžta prie prieš daugybę metų naudotos orientavimosi technikos.
(0) 2016-01-30 5
Skraidykles „dronais“ (angl. „drone“ – tranas, bičių patinas) pavadino amerikiečių artileristai, kurie per Antrąjį pasaulinį karą treniruodavosi šaudydami į nedidelius lėktuvėlius. Juos inžinieriai gamindavo tik kaip taikinius.
(4) 2015-04-17 18
Izraelio gynybos ministerija internete paliko įrašą, kuriame matyti, kaip veikia priešraketinė sistema „Geležinis kupolas“. Ji skirta numušti palestiniečių kovotojų į Izraelį paleistas raketas.
(19) 2013-10-02 0
Į pilietinio karo draskomą Siriją atvyksta cheminį ginklą draudžiančios organizacijos ekspertai. Jie turi padėtį šaliai įgyvendinti pažadą likviduoti chemikalų atsargas.