Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Evelina Valiuškevičiūtė

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Karyba ir technologijos

Autorius: Evelina Valiuškevičiūtė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Karyba ir technologijos“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Evelina Valiuškevičiūtė

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(29) 2015-06-03 2
Prieš privalomają pradinę karo tarnybą pasisakę jaunuoliai sulaukė audringos visuomenės reakcijos. Prieš fotoaparatus ašaromis apsipylę vaikinai norėjo atkreipti dėmesį į ydingą privalomosios pradinės karo tarnybos atnaujinimo organizavimą.
(0) 2015-01-23 24
Jau labai greitai Vilniuje gali atsirasti Sąjungininkų pajėgų Europoje vyriausiajam vadui tiesiogiai pavaldus štabas, kuriame greta lietuvių įsikurs ir tarptautinių pajėgų kariai. Kodėl NATO štabas yra svarbus Lietuvai? Ką veiks jame tarnaujantys karininkai? Ir kaip į tai gali reaguoti isteriški mūsų kaimynai? Atsakymus į šiuos klausimus lrytas.lt pateikė gynybos apžvalgininkas Aleksandras Matonis ir politologas Laurynas Kasčiūnas.
(0) 2014-11-20 29
Šnipai retai būna tokie kieti, charizmatiški ir aukštas pareigas užimantys žmonės, kokie yra vaizduojami veiksmo filmuose apie šnipinėjimą. Niekuo neišsiskirianti pilka valytoja arba įrankiais apsikrovęs technikas – toks iš tiesų būna realus šnipas. Nepastebimi jie gali prieiti ir prie tokios informacijos, kurios gal ir neturėtų matyti.