Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Eugenija Grižibauskienė

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Karyba ir technologijos

Autorius: Eugenija Grižibauskienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Karyba ir technologijos“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Eugenija Grižibauskienė

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-03-01 11
Tarnauti tėvynei ir ginti jos interesus galima ne tik su ginklu rankose mūšio lauke, bet ir taikos metu – biure, statybose, gamyklos ceche.
(77) 2015-04-17 -36
Atsargos karo lakūnas, pulkininkas Vytautas Eidukaitis yra užgrūdintas tikro karo. Ir ne vieno. Jam teko kariauti Afganistane, Čečėnijoje, jis lankėsi Kalnų Karabache, kai ten vyko mūšiai, neseniai grįžo iš Ukrainos. Remdamasis savo darbo su sovietiniais šauktiniais patirtimi, Lietuvos Seime palaimintą iš šauktinių suformuotos armijos modelį jis vadina butaforiniu, o šauktiniams žadamas įvairias lengvatas – pametėtais saldainiukais, kurie jokios naudos neduos.
(153) 2015-04-03 -109
Priimtas Šauktinių kariuomenės įstatymas skaldo visuomenę. Vieni įsitikinę, kad privalomoji karo tarnyba – nepakeičiama vyriškumo mokykla ir kiekvienas jaunuolis privalo būti pasiruošęs ginti savo šalį. Kitų nuomone, prievartine tvarka sudaryta armija negali atlikti pareigos tėvynei taip, kaip profesionalūs kariai. Daugybę abejonių sėja iki šiol nesustyguotos dirbančių, studijuojančių, ūkininkaujančių, bankų paskolas mokančių būsimų šauktinių perspektyvos.