Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Liepa Želnienė

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Karyba ir technologijos

Autorius: Liepa Želnienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Karyba ir technologijos“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Liepa Želnienė

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(21) 2015-12-10 38
Turkijos sprendimas numušti jos oro erdvę pažeidusį ir į įspėjimus nereagavusį Rusijos lėktuvą buvo gera pamoka Rusijai. Šiuo metu Baltijos šalių oro erdvę saugantys NATO kariai gali lengviau atsikvėpti, nes Rusija nebedrįsta įžūliai skraidyti palei svetimų šalių sienas, sako Lietuvos karinis atstovas prie NATO ir ES Gintautas Zenkevičius.
(52) 2014-09-19 34
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nemelavo. Jo žodžiai apie rusų karinių pajėgų galimybę Vilnių užimti vos per dvi dienas – visiškai rimti, pripažįsta atsargos majoras, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus skyriaus valdybos pirmininkas Albertas Daugirdas. Pasak jo, šiuo metu Lietuvos sostinė yra beveik neginama, todėl į ją įsiveržti ar sausuma, ar oru Rusijos kareiviams, jei to panorėtų V.Putinas, pakaktų net ne kelių parų, o vos kelių valandų.
(0) 2014-08-23 7
Ukrainos karinės pajėgos pastarosiomis dienomis sėkmingai atsikovoja teroristų kontroliuotas teritorijas šalies Rytuose. Pradedami puolimai ne tik mažesniuose miesteliuose, bet ir milijoniniuose miestuose Luhanske bei Donecke. Atsargos majoras, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus skyriaus valdybos pirmininkas Albertas Daugirdas sako, kad ukrainiečių taktika iki šiol pasiteisina, o jauna ir nepatyrusi kariuomenė demonstruoja neįtikėtiną entuziazmą.
(42) 2011-05-23 0
Šį mėnesį „15min“ redakcijoje viešėjo ir į skaitytojų klausimus atsakinėjo Lietuvos Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė. Kadangi dalis temų susiję su Lietuvos gynyba, kariniu pajėgumu, siūlome skaitytojams susipažinti su ministrės mintimis.