Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Karyba ir technologijos

Šiaurės Korėja naudos delfinus kariniais tikslais? Užfiksuotos nuotraukos atskleidžia, kas čia dedasi

2020-11-18 (0) Rekomenduoja   (-2) Perskaitymai (165)
    Share

Nauji įrodymai rodo, kad Šiaurės Korėja gali prisijungti prie JAV ir Rusijos naudodama delfinus kariniais tikslais.

Pelno nesiekiančio JAV karinio jūrų laivyno instituto (USNI) ataskaitoje buvo paskelbta žinia apie kariniams tikslams naudojamus jūrų delfinus su tai iliustruojančiomis palydovinėmis nuotraukomis.

Vaizduose aiškiai matyti jūrų žinduolių gardai, išdėstyti Šiaurės Korėjos vandenyse netoli karo laivų ir laivų statyklos.

Kai kurios nuotraukos, kurias USNI turėjo 2015 m., rodo aiškų kontrastą su nuotraukomis, kurios buvo užfiksuotos 2019 m. ir 2020 m.

 

Atrodo, kad yra dvi delfinų programos bazės, o antroji gali būti ten, kur veisiami vandens žinduoliai. Vandenyje taip pat yra uždengti ir atviri baseinai.

Tai gali skambėti kaip keista strategija, kai delfinai naudojami kariniams tikslams. Tačiau JAV karinis jūrų laivynas buvo pirmasis tokio metodo pradininkas. Jis taip pat žinomas dėl jūrų liūtų naudojimo. JAV karinis jūrų laivynas naudoja šiuos žinduolius aptikti minoms ar bet kokiems priešams.

Be JAV, delfinus kariniams tikslams naudoja ir Rusija. Panašu, kad Šiaurės Korėja taps trečiąja šalimi, naudojančia delfinus karyboje.

 

Visgi, nuotraukose matomi delfinų gardai gali neturėti nieko bendro su laivynu ir gali būti tiesiog žuvų fermos, praneša „New York Post“. Tačiau šie gardai neatitinka kitų šalies žuvininkystės ūkiuose naudojamų gardų. Kai USNI palygino Šiaurės Korėjoje užfiksuotus delfinų gardus su JAV ir Rusijos delfinų gardais, jie sutapo, teigiama pranešime. Taigi, galbūt artimiausiu metu pamatysime Šiaurės Korėjos karinius delfinus.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(2)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(-2)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
49(0)
29(4)
28(3)
28(0)
27(2)
25(0)
20(8)
17(0)
17(2)
15(0)
Savaitės
65(1)
61(0)
50(0)
Mėnesio
144(36)
121(25)
118(14)
103(8)