Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Karyba ir technologijos

Skamba kaip mokslinė fantastika – JAV laivynas kuria „erdvės modifikavimo ginklą“: palyginti su juo vandenilinė bomba atrodys kaip petarda

2021-02-26 (2) Rekomenduoja   (45) Perskaitymai (440)
    Share

Remiantis naujai gautais dokumentais, JAV laivynas pakankamai rimtai atsižvelgė į Salvatore‘o Paiso idėjas, kad į jų plėtrą būtų galima investuoti šimtus tūkstančių dolerių.

Remiantis „The War Zone“ gautais dokumentais, JAV karinis jūrų laivynas atliko eksperimentus su toli siektomis technologijomis, įskaitant „erdvėlaikio modifikavimo ginklą“, kuris, anot tyrėjų, gali pakeisti galios ir varomąsias sistemas.

Paslaptingoms technologijoms kurti pasitelkta nevienareikšmiai vertinamo amerikiečių aviacijos ir kosmoso inžinieriaus Salvatore'o Cezaro Paiso užpatentuotas „Paiso efektas“, kuris galų gale gali peržengti įprasto mokslo ribas – jei kada nors bus įrodyta, kad jis iš tikrųjų veikia.

 

Paisas sako, kad ši technologija galėtų įgalinti varomąją sistemą, kuri nepaiso gravitacijos, taip pat dar labiau ekscentriškas pretenzijas. 2020 m. sausio mėn. susirašinėjime su „The War Zone“ Paisas netgi išdėstė „hibridinio kosminio ir povandeninio laivo“ planus, kurie, jo teigimu, sugebėtų „suprojektuoti mūsų realybės struktūrą pačiu pagrindiniu lygmeniu“.

Manoma, kad „erdvėlaikio modifikavimo ginklas“, pagrįstas „plazmos suspaudimo sintezės įrenginio“ patentu, turi išlaisvinti „ypač aukštą energijos lygį“ ir „palyginti su ja vandenilinė bomba atrodo kaip petarda“, teigiama dokumentuose.

 

Plazmos suspaudimo sintezės įrenginys, gali generuoti nuo 1 milijardo iki 1 trilijono vatų. Tai žymiai galingesnė nei bet kuri veikianti atominė elektrinė, tačiau taip pat nėra aišku, kiek yra įmanoma tokia technologija.

Vis dėlto eksperimentai skamba neįtikinamai. Pasak „The War Zone“, „Paiso efektas“ nebuvo nei pastebėtas, nei paneigtas.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(77)
Neverta skaityti!
(32)
Reitingas
(45)
Komentarai (2)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
39(0)
30(0)
26(2)
24(0)
23(0)
20(0)
15(2)
13(0)
Savaitės
71(1)
71(0)
63(0)
61(0)
55(0)
Mėnesio
233(8)
111(3)
108(12)
106(0)
105(26)