Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Karyba ir technologijos

Įspūdingame vaizdo įraše Jungtinės Karalystės jūrų pėstininkai išbandė naujas reaktyvines kuprines: preciziškai tiksliai nusileido į plaukiantį karinį laivą (Video)

2021-05-05 (2) Rekomenduoja   (32) Perskaitymai (330)
    Share

Didžiosios Britanijos karališkieji jūrų pėstininkai išbandė naują futuristinį būdą įlipti į laivą: reaktyvines kuprines.

Naujame vaizdo įraše, kurį įkėlė JK reaktyvinių kuprinių gamintoja „Gravity Industries“, matoma, kaip karališkieji jūrų pėstininkai, naudodamiesi reaktyviniu varikliu varomą kostiumą, iš valties nusileido ant netoliese esančio laivo.

Viename pratybų momente karys nusileidžia į laivą ir tada išsitraukia ginklą – taip pademonstruota, kaip kariškiai ir policija nori bei galėtų naudoti reaktyvines kuprines greitoms infiltracijos misijoms.

Reaktyvinės kuprinės kostiumas yra sraigtasparnio ir greitojo kopimo alternatyva. Jis leidžia jūrų pėstininkams ženkliai greičiau ir tuo pačiu tiksliai perskristi iš valčių ir nusileisti laive.

 

„Mūsų vizija yra suteikti ypač greitą prieigą prie bet kurios tikslinės laivo dalies, akimirksniu atlaisvinant rankas ginklui“, - sakoma „Gravity Industries“ pranešime.

„Gravity“ reaktyvinis kostiumas naudoja keturis reaktyvinius variklius, kurie suteikia daugiau kaip 1000 arklio galių. Dėka specifinio dizaino ir tiesiog keisdamas rankų padėtį šio kostiumo dėvėtojas gali pakoreguoti savo skriejimo greitį bei trajektoriją,

 

Tą patį kostiumą 2019 m. vilkėjo „Gravity Industries“ įkūrėjas Richardas Browningas, kuris, skrisdamas virš Anglijos Braitono prieplaukos, sumušė savo paties greičio rekordą pasiekdamas daugiau nei 137 km/val. greitį.

„Gravity“ taip pat bendradarbiavo su JK greitosios medicinos pagalbos tarnybomis, kad sanitarai per rekordiškai trumpą laiką galėtų pasiekti atokias vietoves.

MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(33)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(32)
Komentarai (2)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
38(0)
32(0)
27(3)
27(0)
26(0)
25(0)
22(5)
20(1)
20(0)
19(0)
Savaitės
100(22)
66(0)
60(0)
58(0)
55(0)
Mėnesio
233(8)
108(0)
105(26)
97(0)