Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kariuomenės veikla visuomeniniame gyvenime (Karyba ir technologijos | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2017-08-30 1
Kitais metais Rusijoje vyks prezidento rinkimai. Prognozuojama, kad juos lydės įvairios protesto akcijos, kurios ir šiaip pasitaiko ne taip jau retai. Rusija nori būti pasiruošusi riaušėms, todėl „Kalašnikov“ pristatė „Schit“ mašiną. Bet kur ji mums matyta?
(0) 2015-07-23 40
Nors dar tik pirma valanda dienos, Saško jau buvo švelniai įkaušęs. Sutikau jį besikapstantį savo darže gyvenvietėje, vadinamoje Luhanske, Ukrainos rytuose. Nuo čia iki fronto linijos – vos du kilometrai. Gyvenvietė apsupta karių, jos prieigose įrengti patikros postai, laukai užminuoti, netoliese įrengtos minosvaidžių pozicijos, o kaimelio gatvėse ir kiemuose kartais sprogsta atskrieję sviediniai. Tačiau civiliai iš čia nesitraukia, o stengiasi toliau gyventi savo įprastą gyvenimą.
(1) 2015-07-21 17
Saugojamoje teritorijoje Florencijoje, Italijos kariškiai ruošia savo pirmąją užaugintos marihuanos partiją.
(9) 2015-03-13 19
Maskvos centre ketvirtadienio vakarą skraidė kariniai sraigtasparniai. Kaip praneša Rusijos žiniasklaida, sostinėje vyko labai svarbūs ir daugeliui neįprasti dalykai, tačiau tokių manevrų priežastys kol kas nėra žinomos.
(19) 2014-12-09 5
Sekmadienio vakarą Maskvos gyventojus išgąsdino prie Rusijos armijos centrinio akademinio teatro dislokuotos priešlėktuvinės raketinės sistemos „S-300“. Galingi sunkvežimiai, ginkluoti raketomis ir radarais, stovėjo Suvorovo aikštėje, aplink kurią vyksta intensyvus eismas.
(6) 2012-03-09 0
Kol didesnė pasaulio dalis ginčijasi kaip geriausia kovoti su klimato kaita, maža Centrinės Amerikos valstybėlė reikalo imasi iš esmės. Nikaragvos vyriausybė paskelbė, kad jau subūrė pirmąjį pasaulyje ekokareivių batalioną, rašo treehugger.com.