Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » Laivai

Vidmantas Matutis

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Laivai

Autorius: Vidmantas Matutis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Laivai“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Vidmantas Matutis

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-01-10 -1
Per ilgesnį laikotarpį įvertinus Klaipėdos uosto vystymą, jo krovos augimą ir palyginus su kitais regiono uostais atsiveria vaizdas, suteikiantis galimybę teigti, kad jis yra regiono lyderis.
(1) 2011-12-21 0
Kitais metais planuojamas atlikti viso Klaipėdos uosto gilinimas iki 14,5 metrų atvers naujus investicijų poreikius.
(0) 2011-11-15 0
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pasirašė sutartį su Estijos ir Suomijos kompanija „Baltic Vogbar“ dėl naujo hidrografinio laivo statybos.
(8) 2011-10-04 9
Gerėjant paieškos vandenyje technikai, vis dažniau surandami nuskendę laivai su lobiais. Tokių atvejų tik daugės, nes lobių paieškoms dideliuose gyliuose specializuojasi daug kompanijų. Lobių paieškos yra pelningas verslas, nes didesnė dalis surasto lobio vertės atitenka jų ieškotojams.
(6) 2011-08-09 0
Nebestebina uostuose besisukančios vėjo jėgainės. Netgi Klaipėdos uosto planuose – ant molų išrikiuotos vėjo jėgainės. Naujiena tebėra į uostus „einančios“ saulės energijos jėgainės.