Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Nepilotuojami laivai (Laivai | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-12-04 17
<em>Kol kas detaliausias ir nuodugniausias trimatis Antarktidos žiemos ledo žemėlapis rodo, kad didelės jo dalys yra daug storesnės ir labiau suskilinėjusios, nei manyta. Tiesą sakant, kai kuri
(0) 2014-03-18 0
Masačusetso technologijos institute (MIT) pagamintas vadinamojo mikštojo povandeninio roboto, imituojančio žuvies kūną, prototipas. Toks robotas po vandeniu gali staiga ir mikliai išsilenkti, greitai keisti plaukimo kryptį ir saugiai dirbti su narais.
(18) 2014-02-28 0
„Rolls-Royce“ ėmėsi kurti autonominius krovininius laivus, kuriuos galima būtų valdyti nuotoliniu būdu, praneša „Bloomberg“.
(0) 2014-02-18 1
Amazonės baseino silpnai elektrinė juodoji vairauodegė peiliažuvė (apteronotus albifrons) įkvėpė Northwestern universiteto mechaninės ir biomedicininės inžinerijos profesorių Malcolm Maciver ir tarpdisciplininę mokslininkų komandą sukurti vikresnius robotus-žuvis, kurie prisidės prie ženklaus povandeninių aparatų tobulėjimo. Jie galės būti naudojami studijuojant trapius koralų rifus, remontuojant pažeistas gilumines naftos platformas ar tiriant nuskendusius laivus.
(5) 2014-01-03 0
Tuo tarpu kai vienos bendrovės, sekdamos bepiločių orlaivių gamintojų pavyzdžiu, kuria ir bando visiškai autonominius automobilius, kuriems nereikia vairuotojų, D. Britanijos koncerno „Rolls-Royce“ specialistai prognozuoja rinkoje pasirodysiant krovininius laivus, kuriems nereikės laivavedžių ir didesniosios įgulos dalies.