Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Lėktuvai ir aviacija

Skamba kaip mokslinė fantastika, bet tai jau realybė: prasidės karinių dronų auginimas cheminiuose tirpaluose (Video)

2016-10-17 (0) Rekomenduoja   (30) Perskaitymai (165)
    Share

Jei manėte, kad karinės skraidyklės jau yra pakankamai pažengusios, pažvelkite į šiuos dronus, kuriuos inžinieriai chemiškai „išaugins“ milžiniškose voniose.

Taip, jūs perskaitėte teisingai. JK gynybos kompanija „BAE Systems“ paskelbė, kad planuoja išvystyti technologiją, kuri pati kurs dronus specialiose baseinuose, pripildytuose tam tikrų cheminių medžiagų. Bendrovė teigia, kad tai bus tarsi 3D spausdinimas, bet molekuliniu lygmeniu.

„Mokslininkai ir inžinieriai prognozuoja, jog dar per šį šimtmetį specifinėms karinėms operacijoms atlikti, bus naudojami maži nepilotuojami orlaiviai (UAV), užauginti laboratorijose. Tai labai paspartins gamybos procesus“, – teigė „BAE Systems“ atstovas.

 „Chemputer“ pavadinta mašina cheminiuose baseinuose leistų auginti pilnai sukomplektuotus dronus, įskaitant vidaus elektronikos įrenginius ir kitus reikalingus komponentus. Daugiau detalių „BAE Systems“ vis dar neatskleidė.

„Karinių ir civilinių orlaivių pasaulis nuolat kinta, todėl dirbti su mokslininkų bei inžinierių komanda mūsų įmonei yra labai įdomu. Mes kuriame unikalias technologijas, kurios ateityje spręs karinių grėsmių problemas“, – teigia „BAE Systems" mokslinis bendradarbis, profesorius Nikas Colosimo.

Žemiau pateiktame vaizdo įraše galite pasižiūrėti, kaip kompanija įsivaizduoja šią koncepciją:

Verta skaityti! Verta skaityti!
(33)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(30)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
28(0)
24(3)
21(6)
17(0)
17(2)
15(0)
10(0)
Savaitės
72(6)
56(8)
Mėnesio
109(22)
99(1)
92(0)
83(5)