Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Lėktuvai ir aviacija

Kodėl dietinė „Coca-Cola“ lėktuvuose sulėtina keleivių aptarnavimą? Jos nepirkti reikėtų vien iš mandagumo

2017-08-21 (2) Rekomenduoja   (-11) Perskaitymai (165)
    Share

Kai žmonės išskrenda atostogų, dažnai turi malonų ritualą – gurkšnoti šaltą gėrimą jau lėktuvo salone. Visgi skrydžio palydovai atskleidė, kad yra vienas gėrimas, kurio neturėtumėt prašyti, jei nenorite sulėtinti keleivių aptarnavimo.

Jie sako, kad dėl spaudimo, esančio kabinoje, gaivieji gėrimai putoja žymiai labiau nei įprastai. Dietinė kola, pasak jų, yra pats blogiausias variantas. Skrydžio palydovai nurodė, kad jie gali aptarnauti tris klientus per tą patį laiką, kiek užtrunka vienos skardinės dietinės kolos įpilimas į stiklinę.

Viskas dėl slėgio

Anoniminis skrydžio palydovas, pasivadinęs slapyvardžiu Jet, bloge „Šie auksiniai sparnai“ paliko tokį įrašą: „Kaip jūs turbūt žinote, lėktuvo kabinos oro slėgis nėra lygus jūros lygio slėgiui – greičiau maždaug 2200 kilometrų. Dėl to kai kuriems keleiviams gali svaigti galva arba jie gali pajusti, kad alkoholis jiems daro dvigubai didesnį poveikį nei tada, kai jie yra ant žemės.

Tai taip pat reiškia, kad gaivieji gėrimai putoja žymiai labiau, kai išpili juos iš skardinės“, – nurodė jis. Didžiausia blogybė, sako jis, yra dietinė kola.

„Kartais aš turi atsisėsti ir palukti, kol burbuliukai nusileidžia, kad galėčiau toliau pilti gėrimą. Jeigu trys klientai paprašo dietinės kolos, dažnai aš tiesiog pradedu jas pilti, tada paimu kitus tris gėrimų užsakymų, juos pateikiu ir galiausiai pabaigiu su kolomis“, – nurodo jis.

Didžiausias sulėtinimas Skrydžio palydovas Heather Poole „Business Insider“ davė patarimą, sakydamas: „Dietinės kolos į pilimas į stiklinę yra vienas didžiausių serviso baro sulėtinimų, o trumpesniuose skrydžiuose šios brangios sekundės yra tikrai svarbios“, – sakė jis.

Tada, jeigu norite būti aptarnauti greitai ir nenorit matyti paniurusių skrydžio palydovų veidų, būtų išmintinga pasirinkti kitą gėrimą.

Neprašo persigalvoti

Visgi nors stiuardersai ir atskleidė, kad dietinių kolų patiekimas užtrunka ilgiau, jie nurodė tikrai nebandantys atkalbinti žmonių nuo šių gėrimų. Poole netgi prisipažino, kad pats geria dietinę kolą ir būdamas skrydžio palydovu, ir paprastu keleiviu.

Jet pridėjo: „Man nesvarbu, ką norit gerti. Aš jums tai įpilsiu net nesudvejojęs“, – nurodė jis.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(5)
Neverta skaityti!
(16)
Reitingas
(-11)
Komentarai (2)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
50(0)
37(0)
25(3)
25(0)
16(0)
14(0)
10(5)
Savaitės
133(21)
78(1)
68(3)
66(0)
64(4)
Mėnesio
174(16)
133(21)
128(2)
113(26)