Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Lėktuvai ir aviacija

Žiema - vasara: kur dažniausiai skrenda Lietuvos gyventojai

2019-02-06 (0) Rekomenduoja   (-5) Perskaitymai (165)
    Share

Kur pageidauja skristi lietuviai žiemą ir vasarą? Pabandykime pažvelgti į keletą statistikos faktų.

«Kur skrenda visi tie žmonės?» – kyla klausimas žiūrint į keleivių srautą oro uoste. Atsakymą pateikė lėktuvų bilietų on-line - užsakymų servisas tickets.lt.  

TOP-3 žiemos kryptys

Bankokas. Kiekviena devinta lėktuvų bilietų paieška iš Vilniaus gruodžio – vasario mėnesiais – Bankoko kryptimi. Be to, lietuviai bilietus perka prieš 2 mėnesius. Didžioji dalis keliautojų – 85% – užsako skrydžius ten ir atgal su 2-3 savaičių skirtumu, kaip taisyklė, kad galėtų aplankyti kitas šalis arba salas. Bankokas – vienas pagrindinių persėdimo taškų kelyje į kitas Azijos šalis. Iš čia vietinėmis pigiomis oro linijomis lengva pasiekti beveik visas Azijos šalis – Vietnamą, Kambodžą, Malaiziją, Mianmarą ir kitas.

Denpasaras. Antra populiari žiemos kryptis – Vilnius – Denpasaras su persėdimu Maskvoje. Lietuviai dažnai perka lėktuvo bilietus į Balį salą dviem ir būna ten 2 savaites. Visi užsakymai šia kryptimi atliekami ekonominėje klasėje, ir dažnai prieš 5-8 savaites iki skrydžio dienos.

Dubajus. Remiantis statistikos duomenimis, užsakymų pikas yra gruodžio mėnesį su skrydžių datomis sausio – vasario mėnesiais.  Keliaujančius į Dubajų galima suskirstyti į dvi grupes: 55% skrenda vieni 3-4 dienoms, visi kiti 45% – su šeima vidutiniškai savaitei.

TOP-3 vasaros kryptys

Stambulas. Geriausias laikas apsilankyti Stambule – rugsėjo – rugpjūčio mėnesiai. Kadangi skrydžių Vilnius – Stambulas kainos vasaros sezono metu pasiekia savo maksimumą, du trečdaliai lietuvių užsako lėktuvo bilietus vidutiniškai prieš 2 mėnesius iki kelionės datos.

Viena. Vasaros sezono skrydžių užsakymus galima padalinti į dvi kategorijas: 76% keliautojų renkasi tiesioginius reisus prieš 2 savaitės iki skrydžio ir būna ten 4-7 dienas. 24% renkasi Austrijos sostinę dalykinėms kelionėms porai dienų, užsakydami verslo klasės bilietus. 

Miunchenas. Kelionei į Miuncheną lietuviai ruošiasi iš anksto – lėktuvo bilietus perka prieš 4-8 savaites. Maždaug  75% užsakymų – iš Vilniaus, o 25% skrenda į Miuncheną iš Kauno. Kaip taisyklė, šiuo maršrutu užsakomi reisai su persėdimu Varšuvoje ir be bagažo.

O kur Jūs norėtumėte nuvykti šią žiemą ar ateinančią vasarą? Tinklavietė Tickets.lt rekomenduoja jau dabar planuoti vasaros atostogas – šiuo metu skrydžių kainos yra palankiausios.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(5)
Reitingas
(-5)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
44(3)
28(0)
27(0)
23(0)
22(3)
17(0)
16(0)
16(0)
11(0)
Savaitės
119(0)
115(0)
104(32)
Mėnesio
136(21)
94(0)
91(0)