Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Lėktuvai ir aviacija

Pamirškite „Gyvates lėktuve“ - ilgo skrydžio metu keleivius kankino visur išsilaksčiusios skruzdės

2019-06-20 (0) Rekomenduoja   (3) Perskaitymai (110)
    Share

2006-ųjų filmas „Gyvatės lėktuve“ su Samueliu L. Jacksonu dar nėra pamirštas, tačiau gali tekti filmuoti naują versiją apie skruzdes lėktuve. Tokį nuotykį patyrė „United Airlines“ keleiviai, keliavę iš Venecijos į Naująjį Džersį.

Gyvūnai lėktuvuose yra laukiami, tačiau egzistuoja įvairūs apribojimai. Kai kurios šalys stengiasi išvengti invazinių rūšių, todėl vykdo stiprią kontrolę. Kitur galima gabenti visokius gyvūnus, tačiau jie privalo būti laikomi tam skirtose dėžutėse ar krepšiuose.

Tik šįkart neaišku, ar skruzdės buvo vežamos, ar pakeliauti nusprendė pačios. Greičiausiai, kad tai buvo vieno iš keleivių darbas, nes skruzdžių dideliame lėktuve buvo nepaprastai daug.

Keleiviai iš pradžių nesuprato, iš kur atsirado ant jų vaikščiojantys vabzdžiai. Galbūt jie slėpėsi drabužių klostėse? Tačiau padėtis tapo kur kas rimtesne, kai visi suprato, kad skruzdžių lėktuve yra labai daug. Žmonės ėmė skųstis skrydžių palydovams, o šie tarsi sekliai ėmė ieškoti skruzdžių šaltinio.

Jis buvo surastas gana greitai. Viršuje buvo vienas lagaminas, iš kurio pilte pylėsi skruzdės. Galite įsivaizduoti, koks siaubas ištiko skrydžių palydovus, kurie atvėrė bagažo skyriaus dureles. Tačiau neliko nieko kito, kaip tik paskatinti skruzdes sugrįžti į krepšį, jį uždaryti, o visus kitus vabzdžius sušluoti.

„United Airlines“ atstovai teigia, kad skruzdės buvo sustabdytos, tačiau keleiviai prisimena, kad jos išplito po visą lėktuvą. Net pirmos klasės keleiviai turėjo susipažinti su nekviestais vabzdžiais. Greičiausiai jie skruzdžių surado tarp savo daiktų ir grįžę namo, tačiau labiausiai nepasisekė „United Airlines“.

Visų skruzdžių surinkti tikrai nepavyko. Jos sulindo į apdailos detales, plyšius, skirtingas patalpas ir skyrius. Taigi, šis lėktuvas kurį laiką neskris. Dabar jo salone lankysis kenkėjų naikintojai ir valytojų komanda.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(7)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(3)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
59(0)
37(1)
30(6)
26(1)
25(3)
20(3)
18(0)
16(0)
14(2)
12(0)
Savaitės
160(16)
87(1)
53(3)
52(0)
50(0)
Mėnesio
180(10)
160(16)
113(1)
108(20)