Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Lėktuvai ir aviacija

Oro linijų pilotai pranešė apie dideliame aukštyje pastebėtą NSO (Audio)

2021-02-25 (0) Rekomenduoja   (54) Perskaitymai (330)
    Share

„American Airlines“ pilotui teko, atrodo, nemaloni užduotis - pranešti apie virš jo valdomo lėktuvo praskriejusį neatpažintą cilindro formos objektą.

„American Airlines“ skrydis iš Sinsinačio į Finiksą vasario 21 dieną nepraėjo be nuotykių. Tiesa, apie juos to „Airbus A320“ keleiviai tikriausiai sužinos tik iš spaudos. Vienas iš lėktuvo pilotų radijo ryšiu pranešė apie pastebėtą dideliu greičiu judantį neatpažintą skraidantį objektą.

Tuo metu A320 skrido daugiau nei 11 km aukštyje. Maždaug 13:09 vietiniu laiku lėktuvas skrido virš šiaurės-rytinio Naujosios Meksikos valstijos kampo. Taigi, buvo šviesi diena, pilotų matomumo neblokavo debesys, jų neklaidino meteoritai ar palydovai.

 

Radijo ryšiu pilotas nenoriai pranešė apie pastebėtą NSO. Pasak jo, ilgas cilindro formos objektas dideliu greičiu praskriejo virš lėktuvo. Pilotui šis NSO priminė sparnuotąją raketą, tačiau, aišku, ginkluotės bandymai virš civilinių lėktuvų tiesiog nėra galimi.

„American Airlines“ išklausė savo pilotų pasakojimo ir perdavė informaciją FTB, kuri pradėjo tyrimą. Šiuo metu informacijos nėra, nes tai įvyko vos prieš kelias dienas. Tačiau sunku tikėtis, kad greitu metu kažkoks oficialus paaiškinimas apskritai pasirodys.

 

Galbūt tai buvo paklydęs eksperimentinis orlaivis? Naujos kartos žvalgybinis dronas? NSO entuziastai atkreipia dėmesį į tai, kad Naujoji Meksika ir tas regionas apskritai turi nemažai istorijų su keistais objektais danguje. Juk ir garsusis Rosvelo incidentas įvyko Naujoje Meksikoje.

.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(59)
Neverta skaityti!
(5)
Reitingas
(54)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
56(0)
33(0)
21(0)
20(1)
19(8)
16(0)
15(0)
15(0)
Savaitės
72(6)
56(8)
Mėnesio
109(22)
101(1)
92(0)
83(5)