Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Lėktuvai ir aviacija

Prasidės nauja siuntų pristatymo era: „Volocopter“ ir „Schenker“ baigė testuoti krovininį droną

2021-08-02 (0) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (440)
    Share

Skraidančio miesto transporto rinkos pionieriai „Volocopter“ bei didžiausia pasaulio logistikos ir transporto įmonė „Schenker“ skelbia baigę testuoti logistinėms operacijoms skirtus elektrinius krovininius dronus „VoloDrone“ ir sukūrę efektyviausias darbo praktikas.

Nuo 2019 metų vidurio kartu prie „VoloDrone“ projekto dirbančios įmonės testavo, kaip atrodytų personalo, darbo apkrovų bei automatinių mašinų valdymas logistikos bendrovėse įdiegus šią technologiją ir šį mėnesį paskelbė sukūrę efektyviausias bei saugiausias darbo su dronu praktikas.

Testų rezultatai bus naudojami plėtojant „VoloDrone“ operacijas logistikoje, įgyvendinant automatizaciją bei siekiant užtikrinti tvarumą tiekimo grandinėje visame pasaulyje.

„VoloDrone“ suteikia naujas galimybes visam logistikos sektoriui ir tuo pačiu atspindi „Schenker“ inovacijų ir tvarumo siekius logistikoje. „Volocopter“ įmonės lyderystė naujoje skraidančio transporto rinkoje geriausiai atsispindi jų praktiniuose sprendimuose ir pasišventime sukurti skraidantį miesto transportą“, - teigia – „Schenker" vadovas Lietuvoje Audrius Sungaila.

 

„VoloDrone“ testus atliko iš viso trys komandos iš „Volocopter“, „Schenker“ ir Fraunhoferio medžiagų srautų ir logistikos instituto. Testų metu analizuoti saugūs krovinių svoriai ir tipai, automatinis drono pakrovimas ir daugybė kitų būtinų drono kodavimo bei saugumo patikrų, siekiant sukurti efektyviausius drono paruošimo skrydžiui procesus.

 

„Sukūrę „VoloDrone“ darbo praktikas „Volocopter“ įmonėje žengiame didelį žingsnį į kitą transporto logistikos etapą savo rankose turėdami apčiuopiamus ir mūsų teiginius pagrindžiančius testų rezultatus. Bendradarbiavimas su „Schenker“ mums pademonstravo, kad jie yra puikūs investuotojai ir vertingi partneriai, padėsiantys įgyvendinti komercines „VoloDrone“ operacijas“, – teigė „Volocopter“ komercijos skyriaus vadovas Christianas Baueris.

„Volocopter“ ir „Schenker“ įmonės komercinio elektrinio drono „VoloDrone“ idėją pradėjo plėtoti dar 2019 metais. Dviejų metų bendro darbo rezultatas – elektrinis dronas, gebantis iki 200 kg sveriančius krovinius transportuoti iki 40 km atstumu, jis bus naudojamas krovinių gabenimui tarp skirtingų verslų.

 

Šis skraidančio miesto transporto sprendimas taps „Volocopter“ ekosistemos dalimi, kurioje taip pat yra keleivinių transporto paslaugos „VoloCity“ ir „VoloConnect“, sistemos infrastruktūra „VoloPort“ ir realiu laiku operacijas padedanti koordinuoti sistema „VoloIQ“.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(4)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(4)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
28(0)
24(3)
21(6)
17(0)
17(2)
15(0)
10(0)
Savaitės
72(6)
56(8)
Mėnesio
109(22)
99(1)
92(0)
83(5)