Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Lėktuvai ir aviacija

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2011-01-01 iki 2011-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(24) 2011-12-23 3
Amerikiečių bendrovė „Moller International“ (MI) pasaulyje išgarsėjo skraidančiu automobiliu „Skycar“ ir kitais keistais aparatais, kuriuos išleisti rinkon ji žada vos ne nuo 1960-ųjų. Pastaruosius trejus metus iš šios bendrovės stovyklos naujienų praktiškai nebuvo. Bet po ilgos tylos, „Moller International“ kad trinktelėjo, tai trinktelėjo.
(7) 2011-12-16 0
Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) išplatintame pranešime skelbiama, jog Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) šių metų spalio mėnesį užėmė 1-ąją vietą pagal keleivių skaičiaus augimą tarp visų Tarybos vertinamų 170-ties Europos oro uostų.
(0) 2011-12-15 0
Vienas iš bendrovės „Microsoft“ steigėjų Paulas Allenas pranešė, kad planuoja sukurti nepilotuojamas raketas ir skraidinti krovinius į kosmosą, rašo portalas ubergizmo.com.
(0) 2011-12-14 0
Naujienų portalas „Mercury News“ praeitą savaitę pranešė, kad trys „Google“ vadovai, Larry Page‘as, Sergey Brinas ir Ericas Schmidtas, siūlo sumokėti 33 mln. JAV dolerių už istorinio lėktuvų angaro Moffett Field restauracijos darbų užbaigimą. Milžiniškas pastatas, kuris buvo pastatytas 3-ajame dešimtmetyje ir yra vadinamas Pirmuoju angaru, yra netoli kompanijos būstinės „Googleplex“. Taip pat yra žinoma, kad „Google“ vadovai turi gavę specialų NASA leid...
(0) 2011-12-09 1
Tuo metu, kai vieni robotai jau beveik išstūmė žmogaus darbą iš automobilių surinkimo ir elektronikos sričių, kiti robotai jau kėsinasi ir į statybų segmentą. Pastarajame etape kol kas nėra dėl ko jaudintis, tačiau ateityje elektroniniai darbininkai galės imtis atsakomybės, statant įvairius pastatus (nors ir ne visiškai savarankiškai).
(7) 2011-12-07 0
Kada nors svajojote liuoksėti vandens paviršiumi ir nardyti taip, kaip tai daro delfinai? Vandens sporto entuziastas iš Marselio (Prancūzija) Frenkis Zapata (Franky Zapata) sukonstravo naują reaktyvinės vandens kuprinės (ko gero, šiuo atveju ją derėtų vadinti skraidykle) atmainą – „Flyboard“ („Skraidlentė“?) Nors su lentomis ši konstrukcija neturi nieko bendro, paskraidyti su ja galima išties įspūdingai.
(0) 2011-12-01 0
JAV mokslininkai aptiko balandžių ir sraigtasparnių skrydžio panašumus. Mokslininkų straipsnis publikuotas recenzuojamame leidinyje „Proceedings of the National Academy of Sciences“.
(6) 2011-12-01 0
„Alaska Airlines“ atliko pirmąjį komercinį skrydį, naudodama biodegalų mišinį, kurio dalis gauta iš kepimo aliejaus. Anksčiau šį mėnesį „United Airlines“ drauge su „Solazyme“ kompanija taip pat atliko pirmąjį JAV komercinį skrydį, naudodamos modernų biokurą – tąkart jis buvo pagamintas sumaišius „Solazyme“ dumblių biokurą ir tradicinius reaktyvinius degalus.
(9) 2011-11-30 0
Per pastaruosius porą metų pripratusi prie garsių užsienio investuotojų vardų, tokių kaip „Barclays“ ar „Western Union“, šiemet Lietuva iš garsiųjų išvys tik vieną, tiesa, daugeliui jau puikiai pažįstamą „Ryanair“ vardą.
(3) 2011-11-30 0
Bebaimis Šveicarijos pilotas atliko naujausią savo triuką – reaktyviniu varikliu varomu sparnu praskrisdamas šalia dviejų lėktuvų virš Alpių kalnų, rašo britų naujienų portalas „The Daily Mail“.
(3) 2011-11-29 0
Siekiant mažinti klimato šilimą skatinančių dujų kiekį, nuo 2012 m. aviacija bus įtraukta į ES prekybos taršos leidimais sistemą. Ji bus taikoma visiems skrydžiams iš ES oro uostų ir į juos. Tad visos ES aviacijos kompanijos turės arba pirkti taršos leidimus, arba investuoti į ekologiškesnes technologijas. Bet kokiu atveju, tai bus papildomos finansinės išlaidos, o kas jas dengs, kol kas dar nėra aišku.
(0) 2011-11-24 0
Europos Sąjunga (ES) pritarė kūno skenerių įdiegimui oro uostuose, tačiau jos narėms pačioms palikta teisė spręsti, ar naudoti šiuos įrenginius.
(10) 2011-11-23 0
Didžiausiame Naujosios Zelandijos mieste Oklende (Auckland) puošiant miesto kalėdinę eglę įvyko katastrofa – nukrito eglės puošimo darbuose dalyvavęs ir pastolių trosus rotoriaus mentėmis užkabinęs sraigtasparnis.
(1) 2011-11-19 0
Europos lėktuvų gamybos koncernas „Airbus“ paskelbė nutraukiąs tolimųjų reisų lėktuvų A340 gamybą, pranešė AFP, remdamasi korporacijos finansų direktoriaus Hanso Peterio Ringo pareiškimu.
(8) 2011-11-14 0
Praėjus pusantrų metų po to, kai Kauno oro uoste atidaryta aviakompanijos „Ryanair“ bazė, aviakompanija skelbia planuojanti steigti jau ir lėktuvų techninės priežiūros centrą. Įgyvendinus planus, būtų sukurta mažiausiai 60 naujų darbo vietų.