Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Lėktuvai ir aviacija

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2013-01-01 iki 2013-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-12-12 0
JAV Nacionalinė susisiekimo saugumo taryba (NTSB) išplatino vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota San Fransisko oro uoste sudužusio „Asiana Airlines“ lėktuvo „Boeing 777“ katastrofa, praneša businessinsider.com.
(7) 2013-12-11 0
Šiąnakt specialioje spaudos konferencijoje buvo oficialiai paskelbta, kad pirmosios žmonių misijos į Marsą „Mars One“ vadovai pasirašė sutartį su aerokosminės technikos gigante „Lockheed Martin“, kuri dalyvavo faktiškai visose NASA misijose į Marsą, ir komunikacinių technologijų bendrove SSTL (Surrey Satellite Technology Ltd.).
(6) 2013-12-11 1
Jau girdėjome apie bendrovės „Amazon“ ketinimus užsakymus savo klientams pristatinėti bepilotėmis skraidyklėmis. Nors šią paslaugą planuojama pateikti rinkai tik po 4 - 5 metų, gali būti, kad bendrovė susidurs su rimta konkurencija. Štai siuntų gabenimo kompanija DHL pirmoji pasaulyje atliko siuntos pristatymo bepiločiu orlaiviu eksperimentą.
(14) 2013-12-10 0
Nors visi ir taip puikiai žino, kad artėja žiemos šventės, vis tik štai tokie prieškalėdinės karštinės epizodai tikrai nekasdieniai. Eglutės tai eglutės. Kad jų derlius nuimamas sraigtasparniu... Keistoka, bet iš bėdos irgi suprasti galima (nors pas mus, Lietuvoje, vargu bau). Bet kad eglučių derlių nuiminėjančio sraigtasparnio manevrai ore štai TOKIE, suvokti sunku. Tačiau JAV pilotas Denas Klarkas (Dan Clark) tokius manevrus ne tik puikiai suvokia – jis juos neprilygstamai įvaldęs. Ir visai nesvarbu – apsiniaukę, neapsiniaukę, rūkas, ne rūkas...
(0) 2013-12-06 0
Po to, kai Tailande protestuotojai pradėjo puldinėti žurnalistus, šalies žiniasklaida ėmėsi naujos taktikos – į darbą siųsti ne žmones, o bepiločius orlaivius (dronus).
(10) 2013-12-03 0
Turbūt prisimenate vaikystėje lankstytus popierinius lėktuvėlius, kurie pasiekę aukščiausią tašką ore pradėdavo leistis ir netrukus atsidurdavo ant žemės? Dabar amerikiečių išradimas „PowerUp 3.0“ leis lėktuvėlius ant žemės nuleisti tada, kai to panorėsite ir juos valdyti išmaniuoju telefonu.
(32) 2013-12-02 0
Leidiniui „60 Minutes“ duotame interviu bendrovės „Amazon“ šefas Džefas Bezosas (Jeff Bezos) paskelbė, kad kompanija kuria nuosavą aštuonių rotorių bepilotės skraidyklės „Prime Air“ projektą. Planuojama, kad ateityje tokios skraidyklės internetu užsakytas prekes pristatys į namus. Deklaruojama, kad užsakyta prekė į namus bus pristatoma ne ilgiau nei per pusvalandį.
(0) 2013-11-26 0
Šis skraidymo aparatas panašus į sraigtasparnį, tačiau tuo pačiu gana smarkiai skiriasi, ir, jo konstruktorių teigimu, ateityje gali pakeisti triukšmingus ir neekologiškus helikopterius.
(26) 2013-11-22 4
Kaip skelbia BBC, milžiniškas krovininis lėktuvas „Boeing 747 Dreamlifter“ skrido į McConnellio oro pajėgų bazę, tačiau netyčia nusileido netoliese esančiame mažesniame Jabaros oro uoste, Vichitoje.
(0) 2013-11-20 0
„Piloto profesija – viena iš saugiausių“, – patikino Vilniaus Gedimino technikos universiteto Antano Gustaičio aviacijos instituto direktorius, profesorius Jonas Stankūnas. Pasak jo, nereikia panikuoti ir teigti, kad kasmet aviakatastrofų vis daugėja, nes tai – netiesa. 2011–2012 m. pasaulyje užfiksuota rekordiškai mažai nelaimingų atsitikimų ore.
(0) 2013-11-20 0
Rusijos Kazanės mieste sudužęs laineris „Boeing“ pateko į suktuką dėl per mažo greičio, atliekant manevrą prieš antrąjį mėginimą nutūpti, pranešė šios katastrofos, nusinešusios 50 žmonių gyvybių, tyrėjams artimas šaltinis, remdamasis iššifruota skrydžio duomenų registratoriaus informacija.
(24) 2013-11-18 0
Oro uosto saugumo kameros užfiksavo, kaip Kazanės oro uoste nukrito lėktuvas. Per šią katastrofą žuvo visi 50 lėktuvu skridusių žmonių.
(0) 2013-11-18 0
Iki šiol keliaujantieji lėktuvu kylant ir leidžiantis orlaiviui privalėdavo išjungti visus elektroninius įrenginius. Jau nuo šių metų gruodžio mėnesio dalį elektroninių įrenginių bus leista naudoti viso skrydžio metu, praneša „The Guardian“.
(5) 2013-11-13 3
Afganistane, dykumos vidury karinį transportinį sraigtasparnį netikėtai apgaubė statinės elektros išlydžių laukas. Retą reginį ne tik matė, bet ir nufotografavo karinėje buvęs fotoreporteris Maiklas Jonas (Michael Yon). Kas nutiko sraigtasparniui?
(0) 2013-10-24 0
Norint tapti kosmoso turistu ateityje nebūtinai reikės pratintis prie milžiniškų apkrovų kylant raketa: pakilti iki Žemės atmosferos sluoksnių bus galima ir aukštuminiu oro balionu. Maždaug tokiu, kokį naudojo aukščiausią šuolį istorijoje atlikęs parašiutininkas Felixas Baumgartneris.