Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Aviakompanijos (Lėktuvai ir aviacija | Technologijos)

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
(1) 2016-12-12 21
Apibendrinant besibaigiančius metus, laisvai galima tarti, kad tai buvo sukrėtimų, netikėtumų ir akibrokštų paženklintas laikotarpis. Vis dėlto, ne viskas be išimties kėlė tik liūdesį ir neviltį. „Popular Science“ siūlo prisiminti ir pozityvius laimėjimus mokslo ir technologijų pasaulyje.
(1) 2016-12-05 9
JAV bendrovė „Virgin Galactic“ šeštadienį pranešė, kad jos naujasis erdvėlaivis sėkmingai atliko pirmąjį sklendžiamąjį skrydį. Šis bandymas žymi svarbią pažangą po ankstesnio šios kompanijos aparato pražūtingos katastrofos prieš dvejus metus.
(2) 2016-11-22 15
„GoPro“ bepilotis orlaivis „Karma“ buvo pristatytas rinkai, tačiau praėjus vos šešiolikai dienų, modelis atšauktas, rašo techtimes.com.
(1) 2016-11-22 8
Šiuo metu kone kiekvienas gali sau leisti įsigyti nebrangią bepilotę skraidyklę, o daugelis pradeda jas naudoti gamintojo nenumatytais tikslais netinkamose vietose. Bendrovė „Airspace“ pristatė to paties pavadinimo droną, skirtą kovoti su oro erdvės pažeidėjais. Jis savarankiškai ore aptinka kitą droną ir jį numuša.
(2) 2016-11-16 22
Štai, pasakė rimti dėdės, kad viršgarsinė civilinė aviacija neišvengiama, ir prašau, jau galime gėrėtis viršgarsiniu lėktuvu. Na, kol kas trigubai mažesniu prototipu, bet daug žadančiu. Galutiniame orlaivio variante bus 45 keleivių vietos ir tikimasi, kad jis, kitaip, nei Concorde, bus pelningas.
(4) 2016-11-13 46
NASA, JAV KOP ir Lockheed Martin atstovai susirinko Kalifornijoje ir paskelbė, kad ultragarsiniai lėktuvai yra „neišvengiami“ – suprask, metas pratintis prie minties skraidyti daugiau nei penkis kartus greičiau už garsą.
(2) 2016-11-10 37
Yra kompanijų, kurių veiklos sritis yra neįtikėtinai plati. Pavyzdžiui, „Samsung“ gamina ne tik išmaniuosius telefonus ir televizorius, bet ir ekskavatorius bei didžiulius prekybinius laivus. Galbūt tokių gamybinių aukštumų „Honda“ ir nesiekia, tačiau šis garsus automobilių ir motociklų gamintojas jau kurį laiką dairosi į dangų. Ar esate ką nors girdėję apie „HondaJet“ ir jos rekordus daužantį lengvąjį reaktyvinį lėktuvą?
(14) 2016-11-05 42
Penktos kartos naikintuvais jau nieko nenustebinsi, gamina juos kas netingi. Tačiau šeštosios kartos aparatai dar skraido tik dizainerių ir inžinierių galvose ir iki jų įsikūnijimo dar toli. Taip toli, kad kyla klausimas, ar pirmiau išvysime gyvą šeštos kartos naikintuvą, ar žmonių kelionę į Marsą
(4) 2016-10-25 8
„GoPro“ fanai laukė naujojo drono „Karma“ pristatymo nuo 2015 m. gruodžio, kai kompanija paskelbė, kad kuria naują produktą. Dar daugiau kalbų sulaukė „GoPro“ sprendimas nukelti „Karma“ pristatymą iš vasaros į vėlyvą rudenį.
(1) 2016-10-05 29
Kompanija „Boeing“ norėtų aplenkti Elono Musko „SpaceX“ ir pirmoji nugabenti žmogų į Marsą. Kaip praneša „Bloomberg“, apie tai spalio 4 d. Čikagoje pareiškė koncerno prezidentas ir vykdantysis direktorius Dennisas Muilenburgas.
(5) 2016-08-23 16

2016 metų liepą Lockheed Martin kompanija savo Kvantinių skaičiavimų centro (esančio Mokslinės informacijos institute, JAV) našumą padidino iki 1098 kubitų. Saugumo sistemomis ir aerokosminėmis technologijomis užsiimanti kompanija kvantinių skaičiavimų sfera domisi jau pusseptintų metų. Ir tai nestebina. Per artimiausius 20 metų ši technologija žada padaryti stiprią įtaką viskam, kam tik įmanoma, pradedant akademinių tyrimų projektais ir baigiant virtualiu kibersaugumu.

(4) 2016-05-28 7
EgyptAir lainerio katastrofos priežastimi galėjo tapti perspėjimą apie dūmus gavusių pilotų veiksmai. Tuo tarpu jutiklio signalas galėjo būti klaidingas, praneša The Wall Street Journal, nurodydamas šaltinius, artimus tyrimui.
(5) 2016-03-25 56
JAV gynybos korporacijos Lockheed Martin vadovė Marillyn A. Hewson pranešė, kad karinio hipergarsinio lėktuvo HTV-3X kūrimo darbai vyksta visu greičiu
(0) 2016-02-22 1
Bendrovės „Virgin Galactic“ įkūrėjas britų verslininkas ir milijardierius Richardas Bransonas pristatė naują kosminį lėktuvą, kuris, kaip viliamasi, atvers kelią kosminiam turizmui.
(3) 2015-12-18 37
Rusiją valdančio režimo propagandistai toliau kurpia paistalus, kuriems demaskuoti užtenka „Google“ paieškos. Praėjusią savaitę buvo paskelbta, kad rusų inžinieriai „sukūrė“ ultragarsinį orlaivį, kuris iš tikrųjų priklauso amerikiečiams.

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai