Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Ekstreamalūs oro uostai (Lėktuvai ir aviacija | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-07-31 29
Jau ne kartą pabrėžėme, kad Antrasis pasaulinis karas pastūmėjo technologijas į priekį. Kalbėjome ir apie to laikotarpio išradimus, kuriuos šiandien visi naudojame. Tačiau kai kurie slaptieji projektai taip niekada ir nebuvo įgyvendinti ir net atrodo neįmanomi, nors karo sūkuryje apie juos buvo rimtai svarstoma. Pavyzdžiui, Jungtinė Karalystė ketino lėktuvnešius pasigaminti iš… ledo?
(0) 2017-07-19 15
Atostogos Karibų saloje vienai turistei tapo mirties nuosprendžiu, praneša „The Independent“. Turistė žuvo, kai ją nubloškė kylančio „Caribbean Airlines“ lainerio „Boeing 737“ variklių sukeltas gūsis, patvirtino Sen Marteno salos „Princess Juliana“ oro uosto atstovė.
(2) 2017-03-17 78
Kai stulbinami mokslo atradimai ir technologiniai sprendimai pateikiami vos ne kasdien, darosi sunku kuo nors nustebinti, tačiau ši naujoviška oro uosto koncepcija išsižiojusį paliks ne vieną.
(2) 2015-10-27 22
Sint Marteno sala Karibuose – vienas mėgstamiausių aviacijos mėgėjų taškų visoje planetoje, masinantis trokštančius iš labai arti pamatyti, kaip kyla ir leidžiasi milžiniški keleiviniai laineriai. Įspūdžiai, ko gero, neišdyla visą likusį gyvenimą.
(0) 2014-02-19 0
Pastaraisiais mėnesiais Lietuvoje vis dažniau siautėja stiprūs vėjo gūsiai. Jų netrūko ir vėlyvą rudenį, ir viduržiemį (net ir spustelėjus -20°C šaltukui), ir, pavyzdžiui, vakar. Modernūs keleiviniai lėktuvai dabar yra tokie dideli, jog, rodos, jų nė pats velnias nenupūstų. Tačiau tikrovė yra kitokia. Bijantiems skraidyti lėktuvais, rekomenduojame šių kadrų nežiūrėti.
(0) 2013-09-19 0
Azijoje pradėjo veiklą aukščiausiai pasaulyje pastatytas oro uostas, turintis pagyvinti turizmą Tolimuosiuose Rytuose.
(14) 2012-08-29 6
Galite ir neatspėti. 484 kvadratinių mylių komercinis oro uostas, savo teritorija net keliskart (!) didesnis už JAV sostinę Vašingtoną, yra ne Šiaurės Amerikoje. Ir ne Europoje.
(0) 2012-01-02 1
Leidžiantis Paro oro uoste Butane atsiveria nuostabus kalnų kraštovaizdis, bet šis oro uostas laikomas vienu pavojingiausių visame pasaulyje, rašo ,,The Daily Mail”.