Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Oro uostai (Lėktuvai ir aviacija | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2011-11-30 0
Per pastaruosius porą metų pripratusi prie garsių užsienio investuotojų vardų, tokių kaip „Barclays“ ar „Western Union“, šiemet Lietuva iš garsiųjų išvys tik vieną, tiesa, daugeliui jau puikiai pažįstamą „Ryanair“ vardą.
(8) 2011-11-14 0
Praėjus pusantrų metų po to, kai Kauno oro uoste atidaryta aviakompanijos „Ryanair“ bazė, aviakompanija skelbia planuojanti steigti jau ir lėktuvų techninės priežiūros centrą. Įgyvendinus planus, būtų sukurta mažiausiai 60 naujų darbo vietų.
(4) 2011-10-17 0
Vilniaus mero Artūro Zuoko noras įsteigti Vilniaus oro linijas patraukė visos Europos dėmesį. Europiečiai lažinasi, ar iki kitų metų pabaigos bus įkurtos šios avialinijos ir ar jų lėktuvas pakils pirmajam savo reisui.
(0) 2011-09-16 1
Kauno oro uosto (KUN) skelbtą rugsėjo 14 dienos žemės nuomos aukcioną mokymų centro steigimui laimėjo aviakompanija „DOT LT“. Bendrovei 5041 kvadratinių metrų žemės sklypas bus išnuomotas dešimčiai metų. Šiam projektui planuojamos pusės milijono litų investicijos.
(0) 2011-09-12 0
Pekine prasidėjo didžiulio oro uosto statybos. 9 pakilimo takus turėsiantis uostas savo dydžiu prilygs Bermudams.
(3) 2011-06-09 2
Tarptautinė oro transporto asociacija IATA pristatė naujus skenerius, kurie leis praeiti patikrą oro uostuose neišpakavus lagaminų ir neištraukus metalinių daiktų iš kišenių. Maža to, patikrą keleiviai praeis vos per penkias sekundes.
(9) 2011-01-21 1
Magnetinis šiaurės polius šiuo metu yra Arkties vandenyne, netoli Kanadai priklausančių salų ir pamažu slenka Sibiro link. Tai reiškia, kad du Floridos oro uostai turės iš naujo sunumeruoti savo pakilimo ir nusileidimo takus, praneša Livescience.com.
(0) 2010-10-26 0
JAV Naujosios Meksikos valstijoje penktadienį buvo atidarytas pirmasis pasaulyje komercinis kosmodromas. Tai dar vienas svarbus žingsnis į priekį žengiant link tikrojo kosminio turizmo.
(8) 2010-09-22 0
Nuo rugsėjo 21 d. Kauno ir Šanchajaus oro uostai susijungė nauja reguliaria krovinių pervežimo oru linija. Tai pirmas tokio dydžio krovinių gabenimo oru maršrutas regione. Tikimasi, jog jis ilgam pakeis Europos rinkoms skirtų Kinijos tranzitinių krovinių pristatymo grandinę.
(6) 2009-06-17 0
Penktadienį pietinėje Naujosios Meksikos valstijos (JAV) dalyje esančioje dykumoje bus padėtas kertinis pirmojo pasaulyje komercinio kosmodromo „Spaceport America“ akmuo, pranešė naujienų agentūra AP.
(2) 2007-09-08 0
Beveik prieš metus mes pristatėme verslininko Richardo Brenson'o koncepcinį kosminį erdvėlaivį, pavadinimu SpaceShipTwo, kuris bus naudojamas turistiniams skrydžiams į artimąjį kosmosą, o skraidys šis erdvėlaivis iš privataus kosmodromo. Nors pačio erdvėlaivio projektavimo darbai dar nebaigti, visgi jie juda sėkmingai. Todėl nuosekliai vystydami projektą, investuotojai prieš mėnesį paskelbė naujojo kosmodromo dizaino konkursą, o prieš kelias dienas jau pristatytas ir ...