Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Oro uostai (Lėktuvai ir aviacija | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2014-11-19 22
Muitinėje sulaikytas neaiškaus turinio siuntinys. Iš Kinijos atkeliavusi nedidelė siunta su organinės kilmės dariniais, kurie deklaruoti kaip ženšenio šaknys, muitininkams sukėlė abejonių.
(4) 2014-10-22 36
Daugybėje viešų vietų TV ekranai naudojami rodyti informaciją ar reklamą, tačiau dažnai, juos įrengiant nesusimąstoma apie saugumą. Šiuos televizorius užvaldyti gali kone kiekvienas norintis – tereikia išmaniojo telefono, programėlės ir šiek tiek žinių. Kibernetinio saugumo ekspertas Dirkas Kollbergas tai įrodė vos nusileidęs Vilniaus oro uoste.
(0) 2014-10-09 11
Nuobodžios valandos skrydžių laukimo salėje jau tapo atgyvena. Daugelis oro uostų pavargusiems keliautojams siūlo platų veiklos spektrą: nuo baseinų ant stogo, dantisto paslaugų, iki elnių medžioklės.
(1) 2014-08-06 12
Šiaulių oro uosto teritorijoje esantis sklypas užterštas radioaktyviomis medžiagomis, tačiau panašu, kad ši informacija tiek nuo gyventojų, tiek nuo žurnalistų slepiama po devyniais užraktais. Pirmąjį kartą tarša buvusiame Zoknių kariniame aerodrome buvo aptikta dar 1993 metais.
(6) 2014-06-26 79
Jei ne šie technikos pasaulio keistuoliai, mūsų gyvenimas ir kasdienybė nebūtų tokia, kokia yra dabar. Ten, kur šie monstrai darbuojasi, žmonių stengiamasi neprileisti. Tęsiame straipsnių ciklą, skirtą įspūdingiausioms pasaulio mašinoms. Jūsų dėmesiui – antroji ciklo dalis, kurioje kviečiame susipažinti su lėktuvus aptarnaujančiais oro uostų technikos monstrais.
(1) 2014-04-02 0
Architektūros fotografas iš Los Andželo Maikas Kelis (Mike Kelley) sudėjo visus per 8 val. iš Los Andželo oro uosto kilusius lėktuvus į vieną fotografiją ir į 0,5 min. trukmės vaizdo siužetą.
(0) 2014-02-19 0
Pastaraisiais mėnesiais Lietuvoje vis dažniau siautėja stiprūs vėjo gūsiai. Jų netrūko ir vėlyvą rudenį, ir viduržiemį (net ir spustelėjus -20°C šaltukui), ir, pavyzdžiui, vakar. Modernūs keleiviniai lėktuvai dabar yra tokie dideli, jog, rodos, jų nė pats velnias nenupūstų. Tačiau tikrovė yra kitokia. Bijantiems skraidyti lėktuvais, rekomenduojame šių kadrų nežiūrėti.