Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Orlaivių idėjos (Lėktuvai ir aviacija | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2010-05-18 0
Masačūsetso technologijų instituto (MIT) mokslininkų vadovaujama komanda jau dabar kuria lėktuvus, kurie naudos 70 procentų mažiau kuro lyginant su šiandieniniais jų pirmtakais. Projekte pavadinimu "N+3" yra numatytos dvi ateities orlaivių koncepcijos - D ir H, kurių kiekviena yra paremta tiksliais inžineriniais skaičiavimais.
(10) 2010-10-29 3
„Boeing“ korporacija ir agentūra DARPA kitais metais pradės naujo tipo orlaivio, apjungiančio sraigtasparnio ir propeleriais varomo lėktuvo galimybes, modelio bandymus.
(0) 2010-07-22 1
Tarptautiniame Farnboro aviacijos šou orlaivių gamintojos Airbus pristatytas koncepcinis lėktuvo modelis suteikia oro keleiviams progą pažvelgti į ateities skrydžių pasaulį. „Inžinierių vizija“ iliustruoja bendrovės siekį atitikti 2050 m. keleivių lūkesčius, teigiama kompanijos išplatintame pranešime spaudai.
(13) 2010-10-04 0
Australijoje įsikūrusi aeronautikos kompanija "Skylifter" sugalvojo naują idėją, kaip į sunkiai prieinamas vietoves transportuoti sunkią įrangą arba kitokio pobūdžio objektus. Šiam tikslui įmonė tikisi panaudoti "skraidančios lėkštės" formos oro balioną, kuris jos atstovų teigimu aukštyn pakelti galėtų netgi pastatus.
(6) 2010-11-18 0
Britų aviacijos ir kosmoso entuziastai pateko į istoriją sugebėję stratosferon iškelti ir ten paskraidinti popierinį lėktuvą. Jų sukurtas lėktuvas Vulture-1 (Grifas-1) ne tik puikiai skrido, bet ir prifotografavo įspūdingų vaizdų.