Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Nepilotuojami orlaiviai (Lėktuvai ir aviacija | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2009-12-28 0
Nepilotuojamų orlaivių (UAV) pilotas ir elektros inžinierius Cy Brown'as prie savo lėktuvo su GPS imtuvu pritaisė video kamerą ir paprašė draugų leisti į jį fejerverkus. Taip nedidelis priemiesčio ūkinės paskirties laukas pavirto nedideliu mūšio placdarmu - šiame video matysite, kaip jo autorius pilotuoja orlaivį, bandydamas juo "pagauti" sprogstančius fejerverkus.
(1) 2009-12-02 0
Vandenilio energiją, išgaunam1 iš kuro elementų, naudojantis nepilotuojamas orlaivis Ion Tiger sugebėjo ore išbūti 26 valandas bei 1 minutę.
(6) 2009-10-15 0
Nepilotuojamas lėktuvas, pavadintas „Ion Tiger“ su vandenilio kuro elementu pasiekė neoficialų rekordą, išbuvęs ore net 23 valandas ir 17 minučių.
(1) 2009-08-18 0
Rugpjūčio 11 dieną Vašingtone (JAV) vykusioje parodoje AUVSI pristatytas pirmasis pasaulyje komercinis tolimojo nuotolio vandeniliu varomas nepilotuojamas lėktuvas. "BlueBird Aero Systems" sukurtas elektra varomas "Boomerang" sveria 9kg, gali išsilaikyti ore iki 9 valandų.
(0) 2009-05-05 0
Ohajo universiteto (JAV) mokslininkai kartu su šalies karinių oro pajėgų tyrimų laboratorijos (ARFL) specialistais sukūrė adaptyvią hipergarsinių orlaivių ir balistinių raketų galvučių automatinio valdymo sistemą, teigiama universiteto pranešime.
(5) 2009-05-03 0
"Canna Chopper" yra naujausias Olandijos policijos kovos su nusikalstamumu įrankių arsenalo papildymas. Tai - specialus nepilotuojamas mini sraigtasparnis, skirtas aptikti nelegalius kanapių augintojus. Aparate sumontuotas kvapų detektorius ir video kamera narkotinių augalų laukus leidžia aptikti tiesiai iš oro.