Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Nepilotuojami orlaiviai (Lėktuvai ir aviacija | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-12-24 -16
Virėjams bei kitiems maisto gaminimo mėgėjams tikriausiai neretai į pagalbą tenka pasitelkti virtuvinį kombainą, kuris per trumpą laiką leidžia susmulkinti ar sumaišyti įvairius maisto produktus.
(1) 2015-12-22 13
Viena sparčiausiai besivystančių robotikos sričių – nuotolinio valdymo nepilotuojami dronai. Jei prieš keliolika metų su jais „žaisdavo“ tik rimti šios srities entuziastai, tai dabar jie tapo lengvai prieinami visiems vartotojams, tad juos vis dažniau įsigyja ne tik žurnalistai ar profesionalūs fotografai, bet ir paprasti technologijų entuziastai. O svarbiausia, jog praktiškai visų šiuolaikinių dronų valdymas tapo labai paprastas ir intuityvus – išmokti saugiai pilotuoti šiuolaikinį droną galima po kelių bandomųjų skrydžių. Jeigu dronai domina ir Jus, o gal net svarstote tokį skraiduolį įsigyti kaip dovaną, pravers ši trumpa populiariausių modelių apžvalga.
(2) 2015-12-17 14
Japonijoje įsigaliojo griežtesni bepiločių naudojimą reglamentuojantys teisės aktai. Darbo prieš neteisėtą šių skraidančių aparatų naudojimą ėmėsi Japonijos policija ir policijos turimi bepiločiai. Bepiločiai, kuriais naudojasi specialus policijos dalinys, aprūpinti specialiais 3 metrų ilgio ir 2 metrų pločio tinklais, kurie padeda įstatymus pažeidusį bepilotį sulaikyti ore.
(6) 2015-12-02 32
Šis pusantrų metukų berniukas neteko akies – ją iškabino viena sparčiai populiarėjanti konstrukcija, kurią galima pavadinti žaislu, tačiau žaidžia juo kur kas labiau ūgtelėję ar jau suaugę asmenys.
(3) 2015-11-25 12
Praeitais metais „Parrot“ kompanija pristatė santykinai nebrangų „Bebop“ kvadkopterį. Dronas buvo aprūpintas plačiakampe kamera ir galėjo skraidyti iki 12 minučių.
(1) 2015-11-19 35
Paskutiniais metais labai išpopuliarėjo lengvieji bepiločiai orlaiviai, kitaip dar vadinami dronais. Jų pritaikymas sparčiai plinta. Nenuostabu, kad atsiranda kompanijų, kurie ieško būdų kaip įtakoti svetimą droną.
(3) 2015-11-13 19
Nuo koncepcijos sukūrimo iki pirmojo skrydžio prabėgo tik 9 mėnesiai.
(0) 2015-10-25 10
Kijevo politechnikos instituto studentai Aleksandras Bivziukas ir Jevgenijus Popravka sukūrė bepiločių valdymo sistemą, kuri valdoma ne žaidimų valdymo pultu, o rankų judesiais.
(0) 2015-10-23 6
Pastaruoju metu pagausėjo pranešimų apie vos neįvykusius lėktuvų ir dronų susidūrimus. Mėgėjiškų nepilotuojamų oro transporto priemonių eksploatavimas iškelia vis daugiau klausimų, susijusių su pavojais oro uostų zonose.
(0) 2015-10-22 6
„Amazon“ internetinės prekybos milžinė nėra vienintelė pasaulyje, kuri savo veikloje pasitelkė bepiločius orlaivius, dar kitaip žinomus kaip dronus, ir nuo šiol būtent jų pagalba pristato įsigytas prekes netoliese gyvenantiems žmonėms.
(0) 2015-10-09 21
„Atsiskyrėlio kario-drono mitas jau gerai žinomas ir greitai gali tapti toks pat populiarus, kaip teisėsaugos sergėtojo, ant balto žirgo, su sidabrine kulka, legenda, bylojanti apie „blogiukų“ gaudymą Laukiniuose Vakaruose,“ – rašo žurnalistas Pratap Chatterjee ir skuba priminti nepilotuojamų oro transporto priemonių veiksmus prieš al-Qaeda teroristus.
(5) 2015-10-03 14
Kariniai oro robotai yra prabangi, naujosiomis technologijomis paremta, technika, kurios integracija į karines pajėgas neretai yra pernelyg agresyvi finansiškai. Atsižvelgusi į išlaidų tendencijas, susijusias su koviniais dronais, DARPA pradėjo ieškoti šios problemos sprendimo.
(1) 2015-09-27 16
Šveicarijos federalinio technologijų instituto (ETH Zurich) mokslininkai prie kelių dronais vadinamų skraidyklių pritvirtino lengvų, bet tvirtų virvių rites ir paspaudė mygtuką „Go“. O tada bepiločiai skraidantys aparatai iš virvių sumezgė tokį tvirtą tiltą, kad tie patys mokslininkai nebijojo juo praeiti, rašo singularityhub.com.
(0) 2015-09-17 20
Kompanijos „Game of Drones“ direktorius Marque Cornblattas teigia, kad dronų rinkoje mato daug problemų. Pasak jo, dabartiniai aparatai brangūs, juos sudėtinga valdyti ir jie yra labai gležni. Todėl praėjusiais metais kompanija „Game of Drones“ sukūrė ir vartotojams pasiūlė ypač tvirtą drono korpusą.
(6) 2015-09-06 40
Žmogus nuo neatmenamų laikų norėjo pakilti į orą. Ir jam pavyko, tačiau šiuolaikinių technologijų kai kam negana: pavyzdžiui, jei turi svajonę pakilti į orą savadarbiu dronu, kurį kelią 54 propeleriai.