Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Nepilotuojami orlaiviai (Lėktuvai ir aviacija | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-01-29 8
Ledo urvai – vietos, į kurias neįžengia nei žmogaus koja, nei apsilanko robotai. Bent jau tokios jos buvo iki šiol – dabar, panašu, situacija kardinaliai pasikeis. Šveicarijos bendrovė „Flyability“ Alpėse sėkmingai išbandė bepilotį, kuriam visai nebaisūs susidūrimai su kliūtimis.
(0) 2016-01-27 4
Praėjusius metus prekybininkai vadina „dronų metais“ ir tikina, kad keliskart augę jų pardavimai šiemet augs dar labiau. Taip pat tikėtina, kad lietuvių namuose atsiras vis daugiau išmaniųjų technologijų, leidžiančių nuotoliniu būdu valdyti buities prietaisus, apsaugos sistemas, kitaip palengvinančių buitį.
(1) 2016-01-27 4
Tai, kas pakyla, kažkada turi ir nusileisti ant Žemės. Tačiau faktas, kaip vyksta nusileidimas, turi itin didelį poveikį tolimesniam technologijų vystymuisi. Dabartiniu momentu aeronautikos technologijų plėtra labiau yra orientuota į nepilotuojamų orlaivių projektus.
(0) 2016-01-25 5
Kinų bepiločių gamintojas Ehang vartotojams pasiūlė naują patobulintą savo kvadrokopterio Ghost Drone versiją. Pilotai gali valdyti šią skraidyklę su virtualios realybės (VR) akiniais.
(0) 2016-01-17 19
Regis, filmų siužetai įkvepia net ir vyriausybines įstaigas. JAV Gynybos Departamento centrinė būstinė – Pentagonas – ketina sukurti droną „mirštantį“ nuo saulės šviesos arba po keturių gyvenimo valandų.
(1) 2016-01-09 12
„CES 2016“ renginyje „Squadrone System“ kompanija pristatė „Hexo+“ droną, kuris nuo analogiškų įrenginių skiriasi tuo, kad yra pajėgus savarankiškai ir saugiai pakilti bei nusileisti. Tokio funkcionalumo svarbą sudėtinga pervertinti.
(2) 2016-01-06 11
Bendrovė „Axis Vidius“ pristatė mažiausią pasaulyje bepilotį skraidantį aparatą su vaizdo kamera. Ši miniatiūrinė skraidyklė yra tokių kompaktiškų matmenų ir svorio, kad JAV jos net nereikia registruotis pagal naująją Federalinės aviacijos administracijos (FAA) tvarką.