Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Technologijos

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2007-01-01 iki 2007-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2007-12-19 0
Norite paskrudinti duoną per mažiau nei vieną minutę? Tada šis skrudintuvas yra geriausia priemonė šiam tikslui pasiekti. Šis "Turbo tosterio" prototipas gerokai pagreitina įprastinį rytmetinį ritualą, ir, kaip bebūtų keista, yra panašesnis į dviejų turbinų lėktuvo variklį nei į virtuvinį įrenginį. Prototipo autorius - Oliver Newberry (Londonas). Apie išradimo idėją skaitykite toliau.
(2) 2007-12-19 0
Japonų mokslininkai pristatė savo naujausią kūrinį – moterį-androidą (robotas, judantis kaip žmogus), kuris beveik nesiskiria nuo žmogaus. Androidas „Repliee Q1Expo“ yra padengtas elastingu silikoniniu pluoštu, o keli jutikliai ir varikliai leidžia jam judėti ir reaguoti beveik panašiai kaip tikram žmogui. Be to, androidas gali mirksėti ir imituoti kvėpavimą.
(0) 2007-12-19 0
Mobiliuoju telefonu atsiskaityti už automobilio stovėjimą nuo šiol galima ir Šiauliuose. Tokia galimybe pirmieji šalyje gali naudotis telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ klientai. Naują Šiauliuose paslaugą „Bitė“ pristato kartu su bendrove „Eismas“. Sumokėti už automobilio stovėjimą mobiliuoju telefonu „Bitės“ klientai taip pat gali Vilniuje, Kaune ir Trakuose.
(5) 2007-12-18 0
Panašu, jog laukimas kamštyje, kada atsilaisvinus priešpriešinio eismo srautui sankryžoje galėsite pasukti į kairiąją pusę, variklio darbas tuščiomis apsukomis stovint vietoje, yra nuostolingas - tiek laiko, tiek sielos ramybės, tiek kuro sąnaudų požiūriu. O visa tai tiesiogiai atsiliepia į finansinius kaštus. Žinoma, tonos kuro per metus gal ir nesutaupysite, tačiau jei kalbame apie daugiau nei 95000 rudos spalvos sunkvežimių "laivyną", kasdien pristatantį siuntinius...
(0) 2007-12-17 0
Jau dabar pačiame įkarštyje vyksta 2012 metų Olimpiados Londono stadiono projekto diskusijos. Pristatytas gana originalus projektas su daug inovacijų, kurios sukėlė diskusijų audrą ne tik tarp specialistų, bet ir tarp paprastų gyventojų. Kaip seksis projektui atlaikyti kritikos laviną – sunku pasakyti.
(0) 2007-12-17 0
Pasaulyje daugėja šventines dovanas internetu perkančių darbuotojų skaičius. Tai paaiškėjo paskelbus organizacijos „Business Software Alliance“ (BSA) užsakyto tyrimo rezultatus. Tyrimo duomenimis, dovanų pirkimas internetu – populiariausia su darbu nesusijusi, bet darbo vietoje atliekama veikla šventiniu laikotarpiu. Asociacijos užsakytą tyrimą atliko bendrovė „R&T Strategies“, jo metu buvo apklausti internetu besinaudojantys darbuotojai 20-tyje pasaulio šalių.
(12) 2007-12-16 0
Kiekvienoje srityje galima išskirti aktualiausias vystymosi kryptis – medicinoje genetika, elektronikoje robototechnika, o štai armija paskutiniu metu labai dideles lėšas investuoja į lazerines technologijas. Galbūt jau ne už kalnų tie laikai, kuomet dabartinė ginkluotė ims keistis iš esmės pagal fantastinių filmų scenarijus?
(5) 2007-12-16 0
Google Kalėdų senis pradėjo interneto vartotojos lankyti prieš porą savaičių iki pačių Kalėdų. Jo maišas labai didelis ir dovanų jame labai daug – bet ar jos bus tokios kokių visi tikėjosi? Jau dabar pasigirsta nusivylusių internautų balsų - jų manymu, google šiemetiniai projektai ne tik neatneš reikiamos naudos, bet net ir trukdys vartotojams. Kaip bus iš tikrųjų - sužinosime viską patys išbandę.
(34) 2007-12-16 1
Senoviniai įrašai ir šiandien vykstančių karų slapti raportai atskleidžia tą patį žiaurumu stulbinantį faktą: ir šiais laikais, kaip prieš tūkstantmečius, karo grobiu tampa ne tik užimtos teritorijos, bet ir jose gyvenančios moterys, dažnai patiriančios sukrečiančią okupantų prievartą. Moterų prievartavimas vis dar laikomas efektyviu, daugybę žmonių fiziškai ir psichologiškai pražudančiu ginklu.
(0) 2007-12-16 0
Prieš porą dienų "Fujitsu Laboratories" paskelbė pasiekusi naujų laimėjimų rezistyvinės RAM (ReRAM) technologijoje. ReRAM yra mažomis energijos sąnaudomis pasižyminti pastovioji atmintis (analogas "Flash" atminčiai). Ji gaminama naudojant medžiagą, kuri keičia savo varžą ją veikiant elektros įtampa. Kompanija teigia pašalinusi kai kuriuos technologinius barjerus, trukdžiusius gaminti mažų matmenų mikroschemas. Trynimo ciklo metu vartojama srovė sumažinta iki 100 mikr...
(2) 2007-12-15 0
Elektroninis kamuolys praktiškai niekuo iš išorės nesiskiria nuo tradicinio kamuolio, tačiau jo viduje įstatyta specialus grandynas, galintis atlikti įvairias funkcijas, susijusias su ginčytinų situacijų sprendimu. Tokio kamuolio idėja sklandė jau senokai, tačiau šiais metais sukurtas tobuliausias iki šiol variantas, kurį Jokogamos tarptautiniame stadione (International Stadium Yokohama) ir pristatė FIFA atstovai.
(2) 2007-12-15 0
Kai imama kalbėti apie naudojimosi kompiuteriu naudą, tarpeklis tarp Afrikos ir plačiajuosčiu internetu besinaudojančio pasaulio vis dar prilygsta Didžiajam Kanjonui. Tik 4 proc. afrikiečių turi prieigą prie interneto, už kurio paslaugas moka daugiausiai pasaulyje – apie 250-300 dolerių per mėnesį, nors ryšio greitis yra pats lėčiausias. Afrikoje elektroninė komercija beveik neegzistuoja. Nigerijoje virš 140 milijonų žmonių yra aplankę vos daugiau kaip šimtą internet...
(13) 2007-12-15 0
JAV įmonė „MPK“ sukūrė ir užpatentavo šviesos šaltinį, kuris gali veikti iki 12 metų be jokio išorinio energijos šaltinio. Technologija pagrįsta radioaktyvių dujų – tričio – beta dalelių spinduliuote, kuri sužadina paviršių, padengtą specialia liuminescuojančia medžiaga.
(3) 2007-12-14 1
Šis dviratis, deja, nemins pedalais už jus, tačiau šiek tiek palengvins keliones kalnuota vietove. Dviratis pavadinimu "The Ride" turi sumontuotą "NuVinci" pavarų sistemą, kurioje naudojama rutulinių guolių ir diskų konstrukcija leidžia nustatyti perdavimą būtent tokį, kokio jums reikia. Perdavimas yra keičiamas tolygiai, todėl galima sakyti, jog pavarų skaičius yra praktiškai neribotas. Deja, standartinė tokio dviračio versija kol kas kainuoja $2995.
(4) 2007-12-14 0
Žinoma, šokėjai-robotai kol kas kampuoti, pats šokis nerangus, tačiau inžinierių tobulėjimas šioje srityje yra tik laiko klausimas. Šia atrakcija pirkėjus pasitiko vienas iš Hong Kongo prekybos centrų - šeši robotai susidomėjusiems žiūrovams sušoko Kalėdinį breiką.