Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Technologijos

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2007-01-01 iki 2007-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2007-12-04 0
Audi išplatino pirmąsias naujojo kabrioleto nuotraukas. Modelis pagamintas A3 bazėje ir vadinsis Audi A3 Cabriolet. Šį gražuolį rinkoje išvysime jau kitų metų pradžioje. Na, o po kelių metukų galėsim ir Lietuvoje pasigrožėti. Toliau trumpai apie pagrindines modelio charakteristikas.
(8) 2007-12-04 0
JAV mokytojai pradėjo akciją, nukreiptą prieš interneto enciklopediją „Wikipedia“. Kai kuriose mokyklose priėjimas prie svetainės jau yra blokuojamas, kitur moksleiviai raginami ja nesinaudoti ruošiant pamokas.
(0) 2007-12-04 0
Lietuvos premjerui žadant, kad bus patenkinti Lenkijos reikalavimai gauti apie trečdalį - mažiausiai 1000 megavatų - galios būsimoje naujoje atominėje elektrinėje (AE), šalies mokslininkai perspėja, kad Lietuvoje galima būtų statyti ne galingesnę kaip 1000 megavatų galios elektrinę. Be to, jie teigia, kad tai labai rizikingas projektas, rašo „Lietuvos žinios“.
(1) 2007-12-03 -1
Šis neįprastas puodelis ant šono turi užrašą "OFF", tačiau tik tol, kol jis tuščias. Įpylus į jį šiltos kavos ar arbatos, užrašas palaipsniui pasikeičia į "ON". Kaip tai padaryta? Puodelis padengtas šilumai jautriais pigmentiniais dažais, kurie reaguodami į šilumą keičia savo spalvą. Tačiau jei veikimo principas toks, tai greičiausiai reiškia, jog šalta kava užrašo nepakeis ;) Vieno puodelio kaina - $25.
(0) 2007-12-03 0
Iš organinių medžiagų gaminami tranzistoriai patrauklūs mažais gamybos kaštais bei patogūs dėl savo lanksčios struktūros. Tačiau dėl gamybos proceso ypatumų nemaža tranzistorius sudarančių molekulių dalis išsidėsto ne visai taip, kaip norėtųsi gamintojams, dėl ko nukenčia tokio elektroninio įtaiso našumas. Šią problemą turėtų išspręsti naujieji organiniai pentaceno pagrindu pagaminti tranzistoriai. Iš šių tranzistorių sudarytas mikroschemas kurį laiką pa...
(36) 2007-12-03 0
Testuotojai teigia, kad „Windows XP“ po „Microsoft“ planuojamų išleisti atnaujinimų (angl. „service pack“) taps greitesnė, o „Vista“ – deja, ne. Tokią išvadą priėjo JAV programinės įrangos „Devil Mountain Software Inc.“ specialistai, šiuo metu tikrinantys pirmines „Windows XP“ bei „Windows Vista“ atnaujinimų versijas.
(1) 2007-12-02 0
Los Andželo policija pasiryžusi savo darbe naudoti vis daugiau naujų technologijų. Mes jau rašėme, jog ji testuoja aukštadažnę impulsinę „patranką“, kurios spindulys gali sustabdyti automobilio variklį. Tačiau tai dar ne visos technologinės naujovės, kurios žavi Los Andželo tvarkos sergėtojus. Jie nusprendė, jog vaikytis po visą miestą nusikaltėlius yra beprasmiškas uždavinys ir tam geriausia būtų panaudoti GPS navigaciją. Tuomet kai tik jie sustos, iš už kamp...
(2) 2007-12-02 0
Lietuva pirmauja tarp visų Europos sąjungos valstybių pagal namų ūkių, naudojančių mobilųjį telefoną kaip vienintelę telefoninio ryšio priemonę, skaičių, „Eurostat“ duomenis skelbia BBC.
(20) 2007-12-02 0
Kariškiai ir teisėsaugos organai senai svajoja apie galimybes sulaikyti pažeidėjų techniką be didesnių nuostolių tiek jai, tiek ir jos keleiviams. Dabar gi be lenktynių ir susišaudymų ne tik per holivudinius filmus, bet ir tikrose nusikaltėlių medžioklėse neapsieinama. O juk viskas būtų žymiai paprasčiau, jei užtektų su kokiu aparatu „pašviesti“ į judančią techniką ir ji klusniai sustotų. Nors tai skamba truputi fantastiškai, tačiau jau dabar tokia sistema yra...
(3) 2007-12-01 0
Buitinės technikos gamintojo „Electrolux“ kasmet organizuojamą tarptautinį buitinių prietaisų dizaino konkursą laimėjo studentas, sukūręs kompaktišką skalbimo mašiną, vietoj įprastų skalbimo priemonių naudojančią muilo riešutus.
(0) 2007-12-01 0
SES SIRIUS, SES ASTRA kompanija pranešė apie sėkmingą naujojo palydovo SIRIUS 4 paleidimą į orbitą. SIRIUS 4 į kosmosą paleistas „ILS Proton“ raketa iš Baikonuro kosmodromo 18 lapkričio 4 val. 39 min. vietiniu laiku, 23 val. 39 min. Centrinės Europos laiku. Galutinė palydovo padėtis orbitoje bus pasiekta per keletą ateinančių savaičių. Po kruopščių bandymų orbitoje, komercinį palydovo naudojimą planuojama pradėti 2008 m. sausio pradžioje. SES ASTRA - tai SES kom...
(1) 2007-12-01 0
Pirmadienį, gruodžio 3 dieną penkioliktąjį gimtadienį švenčia trumpoji žinutė (SMS). Per savo gyvavimo metus SMS tapo vienu populiariausių mobiliojo ryšio vartotojų bendravimo būdų Lietuvoje ir visame pasaulyje. Naujausiais duomenimis, per dieną Lietuvoje išsiunčiama apie 26,5 milijono trumpųjų žinučių, pasaulyje šis skaičius siekia apie 6 milijardus. Prognozuojama, kad per artimiausius trejus metus išsiunčiamų žinučių kiekiai įvairiose šalyse didės nuo 8 pro...
(2) 2007-11-30 0
Baltų perlų spalvos robotas, sveriantis 111 kg, padėjo žmogui atsikelti iš lovos, draugiškai pasikalbėjo su juo ir mikliai padėjo pasigaminti pusryčius. Robotai darosi vis labiau panašūs į savo kūrėjus - žmones.

Robotas pavadintas Dvidešimt Pirmuoju (Twendy-One), nes yra nauja ankstesnio technologijų stebuklo - "Wendy" versija ir sukurtas jau XXI amžiuje.
(0) 2007-11-29 0
Ferrari ne tas vardas, kurį reiktų atskirai pristatinėti. Dažnam piliečiui tai automobilinio greičio ir galios sinonimas. Tačiau panašu, jog Ferrari vardą išgirs ir aviacijos mėgėjai – garsioji italų automobilių gamintoja bendradarbiaudama su avianautikos kompanija Piaggio Aero suprojektavo lengvą dvimotorį lėktuvą Piaggio P180 Avanti II.
(10) 2007-11-29 0
Vienas iš interneto paieškos lyderio „Google Inc.“ įkūrėjų Larry'is Page'as paskelbė apie naują „Google“ tikslą – sukurti tokius energijos šaltinius, kurie galėtų generuoti elektros energiją, pigesnę negu gaunama deginant anglis.