Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Technologijos

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2007-01-01 iki 2007-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2007-11-29 0
Grupelė Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) žaidėjų pradės bandyti kaitinamuosius pačiūžų ašmenis, kurie turėtų sumažinti trintį, todėl žaidėjai galės judėti greičiau ir taupyti energiją. Gamintojas, „Therma Blade Inc.“ iš Verdun miesto Kvebeke, derasi su NHL žaidėjų asociacija, kad lapkričio viduryje nuo 8 iki 10 žaidėjų pradėtų bandymus. NHL pareigūnai planuoja įdėmiai stebėti bandymus, prieš nuspręsdami, ar pačiūžas bus galima naudoti oficiali...
(0) 2007-11-29 0
Suderinusi skirtingas ryšių technologijas tarptautinė inovacijų ir technologijų kompanija „Siemens“ sukūrė laivais gabenamų konteinerių vietos nustatymo sistemą, kuri perduoda ne tik informaciją apie konteinerių buvimo vietą, bet ir duomenis apie krovinio būklę.
(1) 2007-11-28 0
Siekdama didinti savo automobilių saugumą, "Toyota" kompanija sukūrė naują vairavimo simuliatorių. Jį sudaro 7,1m diametro kupolas, užkeltas ant 4,5m aukščio mechaninio stendo, galinčio kupolą judinti įvairiomis kryptimis. Viduje patalpintas realus automobilis, o ant vidinių sienų 360 laipsnių kampu projektuojamas virtualaus pasaulio vaizdas. Platformos judesius valdo kompiuteris - jos pakrypimai imituoja realias vairavimo sąlygas.
(3) 2007-11-28 0
Nuotykių ieškotojai iš Didžiosios Britanijos penktadienį pradėjo kelionę per Europą Vakarų Afrikos link „šokoladu“ varomu sunkvežimiu, praneša BBC. Andy Pagas iš Londono ir jo kolega vairuotojas Johnas Grimshawas į kelionę išsiruošė Ford Iveco Cargo sunkvežimiu, kurio kuro, kaip teigiama, pirmykštis pavidalas buvo šokoladas.
(24) 2007-11-28 17
Tai naujoviška anglų kalbos mokymo priemonė lietuviams. 15 pamokų, kurias reikia išmokti atmintinai, tiesiog klausydami. 6000 anglų kalbos žodžių ir frazių, pateiktų patentuota seka (vienoje pamokoje apie 400),- būtinas minimumas norint angliškai laisvai kalbėti ir suprasti. Atspindimos visos gyvenimo situacijos,-tai duomenų bazė, kurią turėdami atmintyje, galėsite bendrauti, skaityti laikraščius ir knygas, žiūrėti
TV ir filmus.
(4) 2007-11-28 0
Tiek sukurtų, tiek dar kuriamų robotų įvairovė išties stebina, tačiau tarp jų išsiskiria gana įdomus projektas, pavadintas I-SWARM („Intelligent Small World Autonomous Robots for Micro-manipulation“), kurį vykdo Izraelio mokslininkų komanda. Projekto tikslas yra sukurti organizuotą miniatiūrinių aparatų koloniją. Robotukų išmatavimai tebus 2 x 2 x 1 mm, todėl manoma, kad užduotį atliks tūkstančiai tokių aparatų, kiekvienas iš jų turės savo jutiklius ir instrum...
(6) 2007-11-27 0
Kompanija Boston Dynamics pristatė personalinio naudojimo robotą RHex, pasižymintį neįtikėtinu pravažumu. Neįveikiamų gamtinių kliučių jam praktiškai nėra - jis gali judėti tiek geru keliu, tiek purvynu, savartynu ar netgi plaukti vandeniu. Toks "deimančiukas" tikrai suras pritaikimą kariuomenėje. Belieka tikėtis, jog jį išvysime ir civiliniame gyvenime - kad ir pagalbos tiekimui stichinių nelaimių atveju.
(2) 2007-11-27 0
2008 metų rudenį vyksiančiame Detroito autosalone lankytojai galės išvysti naują Chrysler LLC grupės gaminį – koncepcinį modelį ecoVoyager. Tai keturvietis automobilis, sukurtas panaudojant „vientisos apimties“ architektūrą. Šis sprendimas leidžia efektyviau išnaudoti laisvą vietą po varikliu kapotu, pašalinus tradicinį vidaus degimo variklį.
(0) 2007-11-27 0
Integruotų telekomunikacijų, IT ir TV paslaugų teikėja TEO LT, AB (toliau – TEO) savo skaitmeninės televizijos GALA klientams pradėjo teikti videonuomos paslaugą. Internetinės televizijos (IPTV) technologijos pagrindu teikiamos paslaugos klientai galės televizoriaus ekrane užsisakyti norimus filmus ir juos peržiūrėti.
(7) 2007-11-26 0
Superautomobiliai ir ekologiškumas - tai du terminai, kuriuos retai kada galima sutikti drauge. Tačiau akivaizdu, jog automobilius gaminanti Švedijos kompanija "Koenigsegg" pageidauja suvienyti šias iš pažiūros radikaliai priešingas koncepcijas, išleisdama specialų modelį pavadinimu CCXR. Šis "galiūnas" turi lieto aliuminio 4,7L tūrio V8 tipo variklį su daugiataškiu kuro įpurškimu bei dvejais centrifuginiais turbokompresoriais. Automobilis varomas E85 kuru (85% etanolio). Jo...
(15) 2007-11-26 0
Kompanija "Sarcos" jau prieš kelis metus pareiškė kurianti kariniams tikslams skirtą robotizuotą egzoskeletą. Toks įrenginys iš esmės yra robotas, kurį galima "apsivilkti" - taip gerokai sustiprinami įprastiniai egzoskeleto vartotojo atliekami veiksmai. Visai neseniai "Sarcos" išplatino video medžiagą, kurioje parodytas veikiantis naujojo gaminio prototipas. Priešingai skeptikų nuomonei, rezultatai išties įspūdingi.
(8) 2007-11-26 0
Didžiosios Britanijos architektų kompanija "Chetwoods Associates" pateikė 2,5 milijonus svarų kainuojantį "vėjo užtvankos" projektą. Tai iš esmės yra didžiulė burė (25 metrų aukščio ir 75 metrų pločio), kuri nukreipia vėją tiesiai į turbiną, generuojančią elektros energiją. Panašios burės yra naudojamos jachtose, nes jos pasižymi savybe ypač efektyviai išnaudoti oro srautų jėgą. Vadovaujantis projekto architektas Laurie Chetwood teigia, jog idėja suprojektuot...
(12) 2007-11-25 0
Pasigirdo gandai, jog po kelerių metų Bugatti planuoja išleisti naują automobilį. Į pamainą unikaliam kupė Veyron ateis naujas modelis pavadinimu Royale. Ir tai bus jau ne kupė, o didelis 5 durų hečbekas su 30-ųjų metų dizaino akcentais.
(4) 2007-11-25 0
Retai tenka rašyti apie išradimus, padarytus ne Amerikoje, Europoje ar tolimuosiuose rytuose. Tačiau tuo pačiu malonu, jog talentingų žmonių yra visame pasaulyje. Štai Turkijos universiteto ODTU (Middle East Technical University) mokslininkai sukūrė naują radarams nematomą medžiagą – analogišką tai, kuri dengia dabartinius Stealth lėktuvus.
(2) 2007-11-25 0
Dalis kietųjų diskų Maxtor iš serijos Basics Personal Storage 3200 prekyboje pasirodė jau su įrašytu virusu. Slaptažodžius vagianti programa Virus.Win32.AutoRun.ah aptikta diskuose, į rinką išėjusiuose nuo 2007 metų rugpjūčio mėnesio. Virusą aptiko ir Seagate kompaniją apie tai perspėjo Kaspersky laboratorija.