Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Technologijos

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2008-01-01 iki 2008-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2008-12-30 0
Pietų Korėjos bendrovė LG sukūrė į laikrodį integruotą mobilųjį telefoną su vaizdo pokalbių funkcija, rašo „GSM Arena". Mobilusis telefonas "LG GD910" skirtas nešioti ant rankos ir primena įprastą laikrodį. Jo storis siekia 13,9 mm, o integruoto lietimais valdomo ekrano įstrižainės dydis - apie 3,6 cm. Be to, įrenginys yra atsparus vandeniui.
(3) 2008-12-30 0
Trečius metus rengiamuose mobiliųjų programų apdovanojimuose „GetJar Mobile Awards“ šiemet triumfavo nemokama telefoninė navigacijos programa „Google Maps for Mobile“, leidžianti nustatyti savo buvimo vietą net ir neturint GPS imtuvo.
(7) 2008-12-30 0
Gruodžio pabaigoje adresu blk.lt pradėjo veikti elektroninis knygynas "Baltos lankos".
(14) 2008-12-29 0
Portalo "The Washington Post" teigimu, realistiškos maistą valgančios, virškinančios ir tuštintis sugebančios lėlės yra paklausiausia šio šventinio sezono prekė. "Baby Alive" tipo lėlės komplektuojamos su specialiomis "žaliomis pupelėmis" ir "bananais", kuriuos jai galima sumaitinti, o vėliau šie produktai "virškinami" ir šalinami lėlei sėdint ant naktipuodžio. Tik ar tikrai vaikui tokių technologinių "stebuklų" reikia?
(14) 2008-12-29 0
Šis koncepcinis sulankstomas dviratis Taivane vykusiame tarptautinime dviračių dizaino konkurse "International Bycicle Design Competition 2009" laimėjo apdovanojimą už idėjos vertingumą. Kuo gi jis ypatingas? Tuo, kad jo baterija įkraunama jį minant namie vietoj treniruoklio.
(14) 2008-12-29 0
Daugelis interneto vartotojų sutinka, kad "Google Earth" yra fantastiška geografinė sistema. Negana to, geriausia jos savybė pradeda ryškėti tik dabar: su "Google Earth" dirbęs mokslininkas netikėtai aptiko nežinomą "žalią lopinėlį", kuris pasirodė esąs neištyrinėtas miškas su gausybe mokslui nežinomų gyvūnų ir augalų rūšių.
(29) 2008-12-28 -1
Kodėl kompiuterinius žaidimus (ypač agresyvius) gerokai dažniau žaidžia vyriškoji auditorijos dalis? Stenfordo Universiteto (Kalifornija, JAV) Smegenų Mokslo Centro profesorius Allan'as Reiss'as nustatė, kad taip yra dėl jų psichologinio poreikio užkariauti ir nugalėti.
(27) 2008-12-28 0
Mažytei Mičigane (JAV) įsikūrusiai kompanijai "Cygnus Systems Inc." neseniai buvo pripažintos nuosavybės teisės į naršymui kompiuteriuose naudojamų sumažintų failų vaizdų, angliškai dar žinomų "thumbnails" pavadinimu, patentą. Kompanija tai nedelsdama atšventė... į teismą paduodama didžiausias tokią technologiją naudojančias kompanijas.
(6) 2008-12-28 0
Šių Kalėdų laikotarpiu įregistruotas kompanijos "Nokia" patentas naujo tipo sulankstomiems mobiliems kompiuteriams. Delninukais šiuos įtaisus vadinti gal ir nėra visiškai tikslu, nes iš keturių dalių išlankstytas gaminys gali būti gerokai didesnių matmenų nei tradiciniai PDA.
(20) 2008-12-27 0
Kai ledinė pūga nutraukė energijos tiekimą didžiajai Naujosios Anglijos (JAV) regiono daliai, vienas hibridinio "Toyota Prius" savininkas problemą išsprendė savaip. Jis tiesiog prijungė prie automobilio įtampos keitiklį, ir kai visa apylinkė skendėjo tamsoje, jo namuose degė šviesos, o žmona ramiai žiūrėjo televizorių.
(3) 2008-12-27 0
Kad ir kaip būtų keista, šiais laikais vaikų mąstymą lavinantys žaislai nėra itin populiarūs juos perkančių tėvų tarpe, nors kai kurie šių gaminių yra išties nuostabūs. Pavyzdžiui, "Bill Nye Paper Recycling Factory" yra mažytė popieriaus perdirbimo gamyklėlė, leidžianti senus laikraščius paversti naujais gaminiais - įvairių formų kortelėmis, užrašų lapeliais ir panašiais daiktais.
(0) 2008-12-27 0
Pradedant nuo šio pavasario, kompanija "Nintendo" savo žaidimų kompiuteriui "Wii" pristatys specialų maisto užsakymo kanalą "Food Delivery Channel", kuris pradžioje bus skirtas Japonijos auditorijai.
(1) 2008-12-27 0
JAV kompanija "Nextreme Thermal Solutions" neseniai pademonstravo šviesos diodą (LED), kurio generuojama šviesa yra ryškesnė nei jam šiluminę energiją tiekiančios degančios žvakės šviesa. Tikimasi, kad efektyvios terminės energijos konvertavimo į elektrą technologijos netolimoje ateityje bus pritaikytos daugelyje sričių.
(2) 2008-12-24 0
Kompiuterių saugumo kompanija "Sophos" paskelbė savo saugumo grėsmių ataskaitą 2009 metams "Security Threat Report 2009". Joje apibendrinami kovos su kenkėjiška programine įranga rezultatai, analizuojamos didžiausios grėsmės kompiuteriams, operacinėms sistemoms, interneto svetainėms ir patiems vartotojams. Nepaisant bendro virusų ir elektroninių šiukšlių pagausėjimo visame pasaulyje, pirmąją vietą kaip ir ankstesniais metais vis dar užima JAV.
(38) 2008-12-24 0
Izraelio mokslininkai atlieka didžiausios istorijoje apimties tyrimą, kurio metu siekiama atsakyti į klausimą, ar mobilieji telefonai sukelia vėžį. Tyrime analizuojama sukaupta informacija apie 6400 pacientų iš 13 šalių auglius. Galutiniai rezultatai turėtų būti pateikti 2009 pirmoje pusėje, tačiau preliminarios prognozės yra blogos.