Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Technologijos

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2010-01-01 iki 2010-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2010-12-21 0
Nauja programa „iPhone“ telefonams „World Lens“ realiuoju laiku atpažįsta užrašuose esantį tekstą ir išverčia jį į anglų kalbą, pranešė „TechCrunch.com“.
(3) 2010-12-21 1
Debesų kompiuterija šiandien yra vertinama kaip vienas iš informacinių technologijų pokyčių, keičiančių kompiuterių panaudojimo galimybes ir vartotojų įpročius. Prognozuojama, kad didžiausi pasikeitimai turėtų būti per artimiausius ketverius metus, o perėjimas prie debesų kompiuterijos įvyks net greičiau nei daugeliui tai gali pasirodyti.
(2) 2010-12-21 0
Prieš savaitę buvome pristatę straipsnį apie specialų rašiklį, galinti realiu laiku skenuoti rašomą tekstą, jį išsaugoti atmintyje ir vėliau perkelti į kompiuterį. Šį kartą patiems pasitaikė galimybė tokį įrenginį išbandyti praktiškai, tad nusprendėme pirmaisiais įspūdžiais pasidalinti su skaitytojais.
(13) 2010-12-21 10
JAV korporacija „Lockheed Martin“ Pentagono užsakymu pagamins naujos kartos snaiperių šautuvus, kurie į taikinį pataiko iš pirmo šūvio.
(0) 2010-12-20 0
Neišsaugoti kalbos, vadinasi neišsaugoti esminio kiekvienos tautos tapatybės bruožo – taip būtų galima įvardinti vieną pagrindinių lituanistus ir politikus suvienijusios konferencijos, kuri buvo surengta siekiant paminėti nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmetį, leitmotyvų.
(0) 2010-12-20 0
Technologinių paslaugų pramonės asociacija (angl. Technology Services Industry Association, TSIA) puikiai įvertino HP verslui skirtų stacionarių ir nešiojamųjų kompiuterių padalinio teikiamas aptarnavimo paslaugas.
(0) 2010-12-20 0
Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ pinigus, numatytus klientų ir darbuotojų kalėdinėms dovanoms, skyrė labdarai – „Išsipildymo akcijos“ globojamiems vaikams.
(0) 2010-12-20 0
Viena pirmaujančių pasaulio mobiliųjų komunikacijų gamintojų ir technologijų novatorių „LG Electronics“ (LG) pristato „LG Optimus 2X“, pirmąjį rinkoje išmanųjį telefoną su dviejų branduolių procesoriumi „NVIDIA Tegra 2“. Naujasis telefonas siūlys greitesnį naršymą internete, sklandesnį, be vaizdo vėlavimo programų veikimą.
(0) 2010-12-20 0
Telekomunikacijų bendrovė TEO prieš didžiausias metų šventes septyniuose Lietuvos miestuose įrengė šventinį namų apšvietimą. Tai dovana šiuose namuose gyvenančioms bendruomenėms, kurios lapkričio ir gruodžio mėnesiais aktyviausiai jungėsi į TEO plėtojamą šviesolaidinį interneto tinklą.
(0) 2010-12-20 0
2010 m. gruodžio 18 dieną „Mazda“ automobilių salone „Vilniaus Vista“ buvo pasiektas ilgiausio, o kartu ir didžiausio origamio rekordas Lietuvoje. Trys vaikinai, origamio meistrai, – Paulius Mielinis, Giedrius Markevičius ir Mindaugas Česnauskas – džiaugiasi savo pasiekimu ir sako, jog norėtų, kad japoniški origamiai Lietuvoje būtų populiaresni.
(33) 2010-12-20 0
Atsinaujinantys energijos ištekliai kartu su jau veikiančiomis jėgainėmis galėtų patenkinti visą Lietuvos elektros energijos poreikį – gaminti apie 9 teravatvalandes (TWh) per metus. Tam reiktų vidutiniškai 4 mlrd. EUR investicijų, jas būtų galima įsisavinti greičiau nei iki 2020 m, teigiama atsinaujinančios energijos asociacijų išplatintame prenešime spaudai.
(0) 2010-12-20 1
Kibernetinės atakos ir jų keliama grėsmė tampa valstybinio lygio aktualijomis, tik deja, ne visos valstybinės institucijos spėja suvokti tokių grėsmių keliamą pavojų. Tai puikiai parodė prieš Estiją nukreipta kibernetinė ataka, kuri kol kas buvo didžiausia tokio tipo ataka pasaulyje. Istorijoje dar nebuvo tokio masto atakos prieš visos valstybės struktūras.
(17) 2010-12-20 0
„Facebook“ socialinis tinklas ketina išplėsti nuotraukų žymėjimo (tagging) funkciją ir įdiegti automatinio veido atpažinimo galimybę, pranešė „Neowin“.
(7) 2010-12-20 0
Pietinė Redžio Kalabrijos provincija Italijoje (Reggio Calabria) gali greitai turėti neįtikėtinai puošnų ir inovatyvų turizmo traukos centrą. Šios provincijos valdžia surengė tarptautinį konkursą ir sulaukė gausybės idėjų kaip atgaivinti ir kaip pritaikyti nebenaudojamą seną autostrados A3 tiltą.
(16) 2010-12-20 5
Žinomas Rusijos viešųjų ryšių specialistas Antonas Vuima savo darbe naudoja tai, kas skamba bauginamai ir atgrasiai: juodąsias technologijas. Tačiau jis turi savitą požiūrį ir įrodinėja, kad "juoda" nebūtinai reiškia "blogai".