Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Technologijos

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-31 7
1948 metais vienas prekybos centro direktorius kreipėsi į Drekselio technologijų universitetą Filadelfijoje, turėdamas aiškų prašymą: jam reikėjo technologijos, kuri suteiktų informaciją apie jo parduodamus produktus, pasakoja „Businessweek“.
(1) 2012-12-31 2
Nuotraukų dalinimosi programa „Instagram“ – pati populiariausia tokio tipo programėlė pasaulyje. Jos tinklaraštyje ketvirtadienį buvo paskelbtos vietos, kurias vartotojai labiausiai mėgsta fotografuoti. Daugelio nuostabai paaiškėjo, kad Bankokas yra absoliučiai mėgstamiausia „instragramerių“ vieta Žemėje. Populiariausių vietų sąraše objektai Tailando sostinėje užima dvi pirmąsias vietas.
(8) 2012-12-31 13
Kartais, deja, pasitaiko, kad elektroniniai prietaisai įkrenta į kriauklę ar tualetą; daugeliui yra tekę ant jų atsitiktinai išlieti stiklinę geriamo vandens ar kavos. Portalas Gizmodo.com pateikia patarimus, ką reikėtų daryti, į elektroninį prietaisą patekus vandeniui.
(0) 2012-12-31 2
Portalas "Wired" neseniai publikavo gana daug dėmesio sulaukusį straipsnį, kuriame buvo įvardinta 15 pavojingiausių 2012 metų žmonių. Pastarajame sąraše galima išvysti akivaizdžiai kriminaliniam pasauliui priklausančius asmenis, taip pat įvairių šalių diktatorius. Tiesa, sąraše gal kiek neįprastai atrodo kompanijos "Kaspersky Lab" įkūrėjas Jevgenijus Kasperskis (Евгений Касперский). Kokios gi tokios nuomonės priežastys?
(13) 2012-12-31 4
Ir toliau netyla gandai apie tai, jog bendrovė „Apple“ ruošia rinkai „Bluetooth“ ryšį naudojantį išmanųjį rankinį laikrodį - šį kartą apie tai kartu su kai kuriomis techninėmis galimai būsimo įrenginio charakteristikomis pranešė portalas „TechCrunch.com“.
(0) 2012-12-31 0
Ne naujiena, jog “Facebook” yra populiariausias socialinis tinklas pasaulyje. Šių metų vasario 4 dieną tinklas atšventė aštuonerių metų gimtadienį. Nors įsikūrusi 2004-iais, atrodo, jog paslauga egzistuoja daug ilgiau.
(4) 2012-12-31 7
Internetinio sukčiavimo auka nūdienos pasaulyje gal tapti bet kas. Su šia mintimi portalas Gizmodo.com pateikia patarimus, kaip pasirūpinti savo asmeninės informacijos internete saugumu.
(18) 2012-12-28 8
Kinijoje atidaryta ilgiausia pasaulyje greitaeigė geležinkelio linija. 2 298 kilometrų ilgio linija sujungs šalies sostinę Pekiną ir šalies pietuose esantį Gvandžou miestą.
(13) 2012-12-28 4
Kinų kompanijos "Oppo" socialinio tinklo "Facebook" paskyroje pasirodė paveiksliukas su sąrašu, iš kurio galima matyti, kuriose pasaulio šalyse debiutuos išmanusis telefonas–flagmanas "Oppo Find 5". Kiek anksčiau buvo pasirodę nuogąstavimai, kad Europoje šis patrauklus savo specifikacijomis ir kaina modelis nepasirodys, tačiau pati kompanija tokius gandus gana greitai išsklaidė.
(35) 2012-12-28 5
Metų pabaigoje nuolat padidėjantys šventiniai pardavimai neaplenkė ir „Apple“, kuri nuolat spartina savo išmaniųjų telefonų „iPhone 5“ tiekimą, siekdama patenkinti nemažėjantį paklausos ažiotažą. Antra vertus, Kalėdos nepraėjo ir be skandalingų siurprizų: nemažai pirkėjų ėmė skųstis, jog jų „obuolinis“ įrenginys nėra toks kietas, kaip turėtų būti.
(28) 2012-12-28 2
Naujoji „Microsoft“ operacinės sistemos „Windows“ versija kodiniu pavadinimu „Windows Blue“ turės atnaujintą OS branduolį ir vartotojo sąsają. Apie tai, remdamasi neįvardytais šaltiniais bendrovėje, pranešė „Neowin.net“.
(4) 2012-12-28 5
Savo talentus gali demonstruoti tikrai kiekvienas, ir šiuo požiūriu vadovaujasi talentų šou vienoje Rusijos televizijoje. Čia triukas atliktas ne kuo kitu, o... buldozeriu. Šia sunkiąja transporto priemone pirmą kartą pasaulyje buvo pervažiuota penkių metrų aukštyje ištemptais plieniniais lynais.
(0) 2012-12-28 10
Tinklapis Mashable.com atskleidžia, kaip „Facebook“ reaguoja į jos vartotojų įvykdytus nusikaltimus ir kokią informaciją apie socialinio tinklo vartotoją gali gauti teisėsauga.
(31) 2012-12-28 6
Valdžios ketinimai didinti minimalų atlyginimą nemažą dalį šalies verslininkų baugina, bet tik ne informacinių technologijų (IT) įmones – šioje rinkoje 1,5 tūkst. Lt į rankas uždirba nebent studentai ar praktikantai.
(0) 2012-12-28 8
Stebėti, kaip praeities mokslinės fantastikos autorių vizijos tampa realybe, visuomet įdomu. Štai 1945 metais Arthuras C. Clarke'as parašė laišką žurnalui „Wireless World“, kuriame išdėstė idėją, kaip galima būtų sukurti geostacionarioje orbitoje besisukančių komunikacijų palydovų tinklą. O dabar savo gyvenimo be tokio palydovų tinklo tiesiog neįsivaizduotume. Rašytojo garbei netgi sakoma, kad palydovai sukasi „Clarke'o orbitoje“. Isacas Asimovas dažnai rašydavo apie robotus humanoidus, kurie mokslo laboratorijose vis dažniau sutinkami ir realiame pasaulyje.