Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Technologijos

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-27 6
Tinklaraštis „Visibles Measures“ paskelbė pačių žiūrimiausių automobilių pramonės reklaminių vaizdo medžiagų savąjį reitingą. Kokios gi automobilių reklamos buvo pačios populiariausios?
(7) 2012-12-27 4
Kol vieni "Intel" partneriai bando nuraminti tradicinių stacionarių kompiuterių vartotojus, kad su "Broadwell" kartos mikroprocesorių pasirodymu taip vadinama „PC era“ nesibaigs, kiti šaltiniai bando įtikinti, kad procesorių giganto politika pasikeis, ir pasikeis kardinaliai.
(0) 2012-12-27 7
Socialinių tinklų marketingas ir ypatingai rinkodaros sprendimai populiariausiame pasaulyje socialiame tinkle "Facebook" vis dar yra gana didelė paslaptis tradicinio marketingo šalininkams. Tačiau įvairių nuomonių ir vertinimų netrūksta, todėl nutarėme panagrinėti, kurios žmonių mintys neatitinka tikrovės.
(17) 2012-12-27 6
Praėjusią savaitę Lietuvoje pristatyta moderni naujovė – interaktyvi vaizdo projekcijos sistema „DisplAir“. Ją galima valdyti tiesiog rankomis „liečiant“ ore skriejantį vaizdą, be jokių pirštinių ar kitų prietaisų.
(34) 2012-12-27 10
Kaip ir kasmet, 2012-aisiais technologijų rinkoje netrūko naujų įrenginių, o ypač arši kova vyko išmaniųjų įrenginių rinkoje. Pristatome geriausius šių metų technologijų gaminius, o nuomone apie pačius geriausius skaitytojams siūlome pasidalinti komentaruose.
(0) 2012-12-27 6
2012-ieji automobilių entuziastams nešykštėjo naujienų. Gamintojai pristatė įvairių modelių, kai kurie jų jau pasiekė prekybos salonus, o kiti dar tebeturi koncepcijos statusą. Iš visų šiemet pademonstruotų vizijų, žurnalas „Car and Driver“ išrinko 10 įspūdingiausių.
(5) 2012-12-26 4
Išmaniųjų telefonų ekranų įstrižainės vis auga, nekalbant apie išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio hibridus, kaip kad „Samsung Galaxy Note II“, kurie jau turi 5 colių įstrižainės ar didesnį ekraną, bet tokie ekranai netrukus atkeliaus ir į vis daugiau išmaniųjų telefonų.
(23) 2012-12-26 5
Įprastų asmeninių kompiuterių pardavimai mažėja ir net rinkos gigantai tai pripažįsta, o planšetinių kompiuterių pardavimai auga, o šis augimas yra milžiniškas. Taigi iškyla klausimas: ar vartotojai, kurie dabar turi asmeninį kompiuterį, sutiktų jį pakeisti į planšetinį?
(2) 2012-12-26 3
Internete pasirodė informacija, jog kompanija „Apple“ penktosios kartos „iPad“ planšetinį kompiuterį oficialiai pristatys kitų metų kovo mėnesį. Tai atrodo logiška atsižvelgus į ankstesnius išleidimus, tačiau „iPad 4” pasirodė visai neseniai - šių metų spalio mėnesį.
(5) 2012-12-26 4
Gerai žinomas Amerikos pramogų turinio konglomerato „Viacom“ padalinys „Paramount“, kuris baigia ruošti naująjį „Star Trek“ visatos filmą „Into Darkness“, pranešė, jog žaidimų leidėjas „NAMCO Bandai“ su filmu kartu pristatys ir žaidimą pritaikytą daugeliui platformų.
(0) 2012-12-26 4
Rinkos stebėtojas „DigiTimes“, remdamasis savo šaltiniais Taivane, praneša, jog kompanija „Acer“ jau kitų metų pradžioje ketina pristatyti ypač pigų planšetinį kompiuterį. Šis neva kainuotų viso labo 100 JAV dolerių, tačiau būtų vardinis, kas jam suteiktų pranašumą.
(0) 2012-12-25 9
Jungtinių Amerikos Valstijų interneto tiekėjų sistema yra įdomi tuo, jog ji dažniausiai pateikiama su duomenų ribojimu. Taip tiekėjai nori gauti kuo didesnį galimą pelną. Mes, lietuviai, tuo tarpu, esame pripratę tik prie duomenų ribojimo naudojant internetą telefone ar planšete.
(0) 2012-12-25 6
Atėjus Šv. Kalėdoms, interneto giganto „Google“ padalinys, kuris yra atsakingas už „Android“ operacinės sistemos plėtojimą, nusprendė visus pasveikinti su didžiausiomis metų šventėmis ir paruošė porą atvirukų bei Šv. Kalėdoms skirtą video įrašą.
(0) 2012-12-25 5
Kredito korteles, mobiliuosius telefonus ir net paprastus langus vienas gudrus išradimas gali padaryti pasižyminčius jiems iki šiol nebūdingomis savybėmis. Mokslininkai sukūrė plonus, lanksčius saulės elementus, kuriuos galima kaip lipdukus klijuoti ant popieriaus, plastiko, stiklo ir dar daugelio kitokių medžiagų.
(1) 2012-12-23 4
Interneto gigantas „Google“ ilgą laiką buvo nuolankus savo partneriams. Ir nors mes žinome „Nexus“ seriją, į kurią įeina išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai, juos gamina partneriai, kaip kad „Samsung“, „Asus“ bei LG, tačiau, pasak WSJ, viskas netrukus pasikeis.