Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Technologijos

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-21 9
Termobranduolinės sintezės energetika neretai minima šiandieninės energetikos problemų kontekste. Kol kas tik pradinėje stadijoje esantys moksliniai tyrimai leidžia spėti, kad ateityje pavyks išsilaisvinti iš iškastinio kuro priklausomybės. Prie tarptautinių termobranduolinės sintezės projektų prisideda ir Lietuvos mokslo atstovai.
(5) 2012-12-21 2
Alpinistas ir filmų kūrėjas Deividas Briširsas (David Breashears) iš 477 nuotraukų, fotografuotų pro 300 mm objektyvą, sudėliojo unikalų, net 1 mlrd. pikselių fotokadrą, kuriame užfiksuota aukščiausia planetos viršukalnė – Everestas (Džomolungma). Nuotrauką kompiuterio pele galima pritraukti taip arti, jog susidarys įspūdis, kad stovi ant aukščiausios pasaulio stogo smailės.
(0) 2012-12-21 5
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pirmadienį pasidžiaugė, kad Rusijos ginklų eksportas šiemet bus rekordinis ir perkops 14 milijardų dolerių ribą, skelbia „China Daily“.
(15) 2012-12-20 15
Kanadoje įsikūrusi kompanija AVEtec kuria elektros energijos generatorių, kurio turbiną suks dirbtinai sukeltas viesulas. Visi žino, viesulai labai energingi, bet dažnai ir visiškai nenuspėjami. Todėl labai keista, kad kažkam atėjo į galvą panaudoti jų energiją. Ar ne?
(21) 2012-12-20 2
Kaip praneša „Businesss Insider“, moteris iš Kinijos Xiaojie Lin už praeitos savaitės pabaigoje iš „Apple“ parduotuvės Masačiusetso valstijoje įsigijo du „iPhone“ išmaniuosius telefonus. Prabėgus kelioms dienoms, ji nusprendė nusipirkti dar porą.
(10) 2012-12-20 4
Pietų Korėjos elektronikos giganto „Samsung“ ekranų padalinys, kaip pranešė patys kompanijos atstovai, turi paruošę keletą lankstomų ekranų, kuriuos pademonstruos „CES 2013“ parodoje kitų metų pradžioje. Tokie ekranai artimoje ateityje bus naudojami telefonuose ir televizoriuose.
(8) 2012-12-20 3
Kaip žinia, vartotojai, kurie įsigijo asmeninį kompiuterį po šių metų birželio 2 dienos, kuriame yra įdiegta „Windows 7” operacinė sistema, gali prašyti „Windows 8 Pro“ atnaujinimo vos už 15 JAV dolerių. Visgi pasitaikė sukčiavimo atvejų, taigi „Microsoft“ sugriežtino licencijos gavimą.
(0) 2012-12-20 6
Daugelis žaidėjų girdėjo apie portalo „Humble Bundle“ bei kompanijos „THQ“ akciją, kai už savo nurodytą sumą buvo galima įsigyti žaidimų. Artėjant Šv. Kalėdoms, portalo savininkai ir vėl siūlo žaidimus, tik šį kartą jie yra mažo biudžeto, nepriklausomų kūrėjų „Indie“ tipo.
(0) 2012-12-20 3
Neatrodo, jog suomių telefonų gamintojas „Nokia“ ir programinės įrangos gigantas „Microsoft“ bent kiek „atšaldys“ esamus draugiškus ryšius. Rinkos stebėtojas „DigiTimes“ praneša, jog kitų metų pradžioje „Nokia“ pristatys „Windows RT“ OS paremtą planšetinį kompiuterį.
(8) 2012-12-20 9
Danų lankininkas Larsas Andersenas pagal įvairius šaltinius atkūrė ir įsisavino senovinį greito šaudymo iš lanko būdą. Jo pasiekta šaudymo sparta – trys strėlės per pusantros sekundės. Jei senovėje lankininkai irgi buvo tokie greiti, tai jie tikrai buvo pavojingi kariai.
(2) 2012-12-20 2
Kaip žinia, išmanieji telefonai turi viena didelį minusą – trumpą autonominio darbo laiką. Nors baterijos talpa po truputį didinama, tačiau nuolat didėjantys ekranai bei vis galingesni procesoriai neleidžia iš esmės eliminuoti šios problemos.
(1) 2012-12-20 3
Japonai jau seniai kuria technologijomis aprūpintus unitazus, kurie turi šildomas sėdynes, integruotas rankų plovimo ir džiovinimo sistemas, muzikos grotuvus ir kitą įrangą. Tačiau kompanija „Lixil“ nusprendė žengti dar toliau ir pristatė naują unitazo modelį, kurį galima valdyti išmaniuoju telefonu.
(0) 2012-12-20 3
Šiuolaikinės Kalėdų šventės neįmanoma įsivaizduoti be technologijų. Dauguma jau pamiršo, kaip atrodo popierinis atvirukas ir siunčia tik elektroninius. Būkite atidūs: tokiu metu sukčiai labai aktyviai siuntinėja elektroninius sveikinimo laiškus, kuriuose apstu grėsmingų „dovanų“, tokių kaip „Trojos arkliai“ ir kiti virusai.
(0) 2012-12-20 4
Smulkieji kinų elektronikos gamintojai ir toliau laikosi savo nuoseklios pozicijos – kam kurti savo, jei galima klonuoti sėkmingus įrenginius ir užsidirbti iš panašumo į brangiai kainuojantį originalą. Pavyzdžiui, jei pasirodo koks nors išmanusis telefonas ir jis itin sparčiai išpopuliarėja, tai kinų klono pasirodymas – tik dienų (o gal net ir valandų) klausimas.
(3) 2012-12-20 5
„Matyt, ir pačios bendrovės, ir Geologijos tarnyba, ir Aplinkos ministerija, ir Energetikos ministerija turėtų daugiau aiškinti kaip tas vyks arba galėtų vykti, kokios medžiagos bus naudojamos, kaip su jomis bus dirbama, tada, matyt, ir visuomenė palankiau, ramiau ar drąsiau į tai žiūrėtų“, – sako Lietuvos geologijos tarnybos direktorius Juozas Mockevičius.