Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Technologijos

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2012-12-20 3
Los Andželo automobilių parodoje kasmetiniam Dizaino Iššūkio konkursui "Design Challenge 2012" pristatytas ne vienas ateities patrulinis nebūtinai žmogaus valdomas policijos automobilis: tokia mašina gebės ne tik autonomiškai patruliuoti, bet ir bus aprūpinta lydinčiais autonominiais robotais.
(2) 2012-12-20 8
Anot Pasaulio sveikatos organizacijos, pašalinti žalingą mobiliųjų telefonų skleidžiamos radiacijos poveikį nėra įmanoma. Ši radiacija gali žmogaus organizmą veikti kaip kancerogenas, rašo „ABC Science“. Tačiau apie mobiliųjų telefonų skleidžiamos radiacijos poveikį smegenims yra žinoma nedaug.
(19) 2012-12-20 11
Atėjus žiemai ir eismo sąlygoms tapus ypač pavojingomis, lemiamu faktoriumi, galinčiu išgelbėti nuo nelaimės kelyje tampa vairuotojo profesionalumas, - pažymi daugkartinis Lietuvos automobilių ralio čempionas Saulius Girdauskas, sutikęs pasidalinti patarimais apie saugų vairavimą žiemą.
(25) 2012-12-20 11
Trečiadienį sostinės Tarybos posėdyje nuspręsta, kad artimiausiu metu Vilniuje turėtų atsirasti nauja visuomeninio transporto sistema – tramvajus. Savivaldybės teigimu, tai bus šiuolaikiškas ir modernus tramvajus, varomas arba guminiais ratais, arba važiuosiantis vienabėgiu. Vilniaus meras Artūras Zuokas žada, kad darbai galėtų būti pradėti jau 2014 metais, o pirmoji linija paleista 2016 metais.
(8) 2012-12-19 2
Gana didelėje rinkoje, Brazilijoje, pasirodė išmanusis telefonas, kuris yra paremtas „Google Android 2.3.4 Gingerbread“ operacine sistema, turi porą kamerų, palaiko dvi SIM korteles vienu metu ir pasižymi klaikiomis specifikacijomis, bet jo vardas garsus, nes tai – „IPHONE“.
(5) 2012-12-19 4
Kompanija „Google“ pranešė, jog savo „Play Store“ parduotuvėje kiekvieną dieną „Android“ operacinės sistemos naudotojams siūlys dovanas. Viena iš pirmųjų dovanų buvo 35 JAV dolerių čekis viešbučiui, o šiandien interneto gigantas siūlo pažiūrėti The Rolling Stones koncertą.
(4) 2012-12-19 5
Nuotraukų talpinimo mechanizmas „Instagram“, jau senokai priklausantis socialinių tinklų lyderiui „Facebook“, šią savaitę vėl atsidūrė žiniasklaidos akiratyje. Neseniai atnaujintos bendrosios kompanijos taisyklės sakė, jog nuo sausio 16 dienos tinklas nuotraukas galės naudoti savo tikslams ir netgi jas pardavinėti, kas sukėlė ypač didelį vartotojų nepasitenkinimą.
(11) 2012-12-19 5
Bene populiariausias nešiojamųjų tipas yra su 15,6 colio įstrižainės ekranu, tačiau dažniausiai tokie modeliai gana nemažai sveria ir yra „stori“. Visgi NEC teigia išsprendę šias dvi problemas ir anonsavo „LaVie X“ – ploniausią 15,6 colio dydžio nešiojamąjį.
(0) 2012-12-19 15
Mažyčiai robotai gali susitelkti ir veikti išvien. Mokslininkai teigia, kad jie galėtų kolonizuoti kitas planetas ir ten auginti žmonėms reikalingus augalus. Kai kurios tyrėjų komandos jau dabar kuria robotus, skirtus mūsų sodams ir daržams prižiūrėti.
(6) 2012-12-19 14
Nors THQ finansinė padėtis nėra pavydėtina, po „Humble Bundle“ akcijos, nors ši ir neatnešė labai didelių pajamų kompanijai, nuotaikos pagerėjo. Žaidimų leidėjas pranešė apie ypač laukiamus „Metro: Last Light“ ir „Company of Heroes 2“ žaidimus, tačiau ne tik.
(6) 2012-12-19 5
Interneto gigantas „Google“ nusprendė metus didžiausiame pasaulyje vaizdų dalijimosi portale „YouTube“ užbaigti linksmai. Kompanijai pavyko sukviesti bemaž visus populiariausių įrašų autorius, kurie sutiko nusifilmuoti viename klipe, kuris apima 2012 metus „YouTube“ portale.
(2) 2012-12-19 1
Maltoje įsikūrusi saugumo kompanija „ReVuln“ skelbia išmaniuosiuose televizoriuose „Samsung Smart TV“ radusi saugumo spragą, kuri leidžia programišiams perimti visą įrenginio valdymą: matyti ir girdėti, kas vyksta vartotojų namuose bei vogti televizoriuje saugomus vaizdo įrašus, nuotraukas ir kitą asmeninę informaciją.
(2) 2012-12-19 2
Clay Bavor, kuris kuruoja "Google" kuriamus programinius produktus, duodamas interviu žurnalistams, išreiškė savo nuomonę apie aplikacijų "Gmail" ir "Drive" kūrimo tikslingumą "Windows 8" vartotojo sąsajai "Metro UI" (ši dabar žinoma pavadinimu "Modern UI"). Kaip žinia, šia sąsaja be "Windows 8" dar gali pasigirti ir "Windows Phone 8".
(9) 2012-12-19 2
Kompanija "Samsung" oficialiai pristatė savo naują išmanųjį telefoną "Samsung Galaxy Grand", apie kurie visai neseniai ėmė sklandyti įvairiausio pobūdžio gandai. Tiesa, dabar vienus jų galima drąsiai paneigti, o kitus – patvirtini. Kaip ir buvo galima tikėtis, mobilusis įrenginys gavo gana didelį ekraną, flagmanams būdingą dizainą, tačiau gana kuklias aparatines specifikacijas.
(0) 2012-12-19 9
Australijos buriuotojas Paul Larsen lapkričio 24 dieną pasiekė burlaivių pasaulio greičio rekordą. Dabar D.Britanijoje gyvenantis ekstremalas savo dešimtmečio ambicijas ir svajonę pasiekė su savo iš anglies pluošto pagamintu "Vestas Sailrocker 2" burlaiviu.