Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Technologijos

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2017-01-01 iki 2017-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-12-22 83
Kaip atrodo jūsų tobulos atostogos? Trumpas skrydis lėktuvu ir savaitė, praleista prie viešbučio baseino? O gal ilga kelionė automobiliu, suteikianti laisvę ir lankstumą jūsų pasirinktiems maršrutams? Nemažai žmonių tikriausiai pagalvojo ir apie kruizus. Lietuva – jūrinė valstybė, tačiau kruizinius laivus savo atostogoms renkasi nedaug žmonių. Galbūt šis straipsnis paragins pagalvoti apie tokią galimybę. Pristatome 10 įdomių faktų apie kruizinius laivus, kurių galbūt nežinojote.
(20) 2017-12-22 33
Įprasta manyti, kad sumažinus automobilių greitį turėtų pavykti sumažinti ir pėsčiųjų bei dviratininkų mirčių statistiką. Logika labai paprasta - lėtai važiuojantis automobilis gali sustoti beveik iš karto, jei gatvėje pasitaiko kokia netikėta žmogiška kliūtis. Visgi, reali praktika rodo, kad sumažintas eismo greitis nesumažina pėsčiųjų mirčių skaičiaus. Kodėl?
(3) 2017-12-22 5
Novatoriškas sportinis automobilis dabar turi du kėbulo tipus: gruodžio pirmoje pusėje vykstančioje Los Andželo automobilių parodoje pristatyti naujieji „i8 Roadster“ ir „i8 Coupe“.
(8) 2017-12-22 23
Internete galima rasti pačių įvairiausių prekių. Visgi, kai kurių apibūdinimai verčia pakelti antakius. Kas per velnias yra taktinis rašiklis? Kodėl jis minimas prie savigynos priemonių, nors neturi jokio peilio, dujų ar elektros šoko įrenginio?
(3) 2017-12-22 1
Pietų Karolinos valstijos Spartanburgo mieste įsikūrusioje gamyklose jau surinkti pirmieji X7 visureigiai.
(0) 2017-12-22 14
Automobilių rinkoje konkurencija tokia didžiulė, kad nė vienas gamintojas negali sau leisti išleisti blogų automobilių. Prasti automobiliai iškart identifikuojami ir gali sukelti labai rimtų bėdų gamintojams. Būtent prasta istorija lemia, kad kai kurių gamintojų automobiliai nuvertėja kur kas greičiau nei kiti. Kas lemia, kad kai kurios markės išlaiko savo vertę, nors iš esmės dabar visi automobiliai, kaip sako specialistai, yra geri? Vienareikšmio atsakymo nėra.
(1) 2017-12-22 24
Rusijoje įsikūrusios bendrovės „Kaspersky Lab“ programinė įranga kelia potencialią grėsmę šalies saugumui, konstatavo Vyriausybė.
(0) 2017-12-22 29
Nauji duomenys patvirtina teiginius, kad ilgėlesnį laiką naudotų „iPhone 6S“ išmaniųjų telefonų našumas būna suprastėjęs tol, kol nebūna pakeičiamas jų akumuliatorius – tai įžiebė naujas spekuliacijas apie tai, kad „Apple“ sąmoningai lėtina savo gamintus telefonus, rašo „The Guardian“.
(1) 2017-12-22 19
„Huawei Mate 10 Pro“ dirbtinis intelektas, „Leica“ kameros bei kiti privalumai neliko nepastebėti vieno įtakingiausių pasaulinių verslo žurnalų – „Forbes“. Labiausiai patikusių šių metų telefonų apžvalgą parengęs „Forbes“ žurnalistas teigė, kad „Huawei“ flagmanas nušluosto nosį tokiems konkurentų telefonams kaip „Samsung Galaxy Note 8“, „iPhone X“ ir „LG V30“, ir gali pelnytai vadintis geriausiu 2017 metų telefonu.
(0) 2017-12-22 -7
Tvirtinti, kad socialiniai tinklai žlugdo visuomenę, yra tas pats, kas sakyti, kad dėl Donaldo Trumpo tvoros yra kaltos plytos, o dėl intrigų, kasmet kylančių šeimyniniuose susibūrimuose per Kalėdas, kalti kalakutai, savo straipsnyje, kuris skelbiamas portale independent.co.uk, rašo britų apžvalgininkas, tinklaraštininkas Emlynas Pearce`as.
(1) 2017-12-22 -3
Nors iš kiniškų internetinių parduotuvių Kalėdoms apsipirkti jau per vėlu, tačiau ne per vėlu pasinaudoti akcijomis, kurios vis dar vyksta. Šįsyk turime įdomų pasiūlymą tiems, kurie ieško nebrangaus išmaniojo telefono su 18:9 formato ekranu.
(1) 2017-12-21 -1
Daugumai kalėdinė karštinė jau tikriausiai praėjo ir dabar beliko sulaukti tų dienų kuomet galėsite įteikti ar išpakuoti gautas dovanas. Tačiau galbūt dar norite pasinaudoti internete likusiomis nuolaidomis ir įsigyti kažką už žemesnę nei įprasta kainą? Parduotuvė Cafago“ atsiuntė du pasiūlymus, kurias ir dalinamės.
(0) 2017-12-21 25
Senais senais laikais Kinija garsėjo savo laivybos pasiekimais. Nenuostabu, juk tai šalis prie jūros. Aplink daug salų. Ėjo ir vis dar eina daugybė prekybos kelių. Tačiau modernėjanti naujųjų laikų Kinija ilgą tarytum ignoravo juos supančius vandenis. Laivynui skiriamas dėmesys buvo menkas. Pats pirmasis lėktuvnešis vos netapo didžiuliu kazino. Daug kas abejojo ar ši šalis gebės vystyti tokio dydžio projektą.
(0) 2017-12-21 17
JAV vyksta žūtbūtinė kova dėl interneto laisvės, todėl tikriausiai nebus labai nuostabu, jeigu netrukus amerikiečiai pradės ieškoti alternatyvos smarkiai pabrangsiančiam laidiniam internetui, mat visa laidinio interneto infrastruktūra priklauso interneto paslaugų teikėjams, todėl pačioms bendruomenėms savo lėšomis kurti interneto infrastruktūrą bus itin brangu, rašo motherboard.vice.com.
(1) 2017-12-21 16
„Xiaomi“ yra vienas iš vertingiausių startuolių pasaulyje. Per septynerius metus ši Pekine įsikūrusi įmonė pasiekė tikrai daug, tačiau pastarasis laimėjimas yra netikėtai įspūdingas. „Xiaomi“ šiemet tapo dėvimo elektronikos rinkos lydere.