Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Statybų pasaulyje

Čikagos dangoraižyje išsipildė turistų košmaras

2014-06-02 (4) Rekomenduoja   (41) Perskaitymai (165)
    Share

Ketvirtadienį vakare išsipildė didžiausias 23 m. turisto Alejandro Garibay košmaras – 411 m aukštyje po jo kojomis ėmė trupėti stiklinės apžvalgos aikštelės grindų stiklas, praneša News.com.au.

A. Garibay buvo 103-iame Čikagos „Willis“ dangoraižio aukšte įrengtoje apžvalgos aikštelėje, kai įvyko incidentas, skelbia NBC.

„Uždėjau rankas ant grindų ir pajutau, kaip stiklas ėmė skilinėti, – pasakė A. Garibay, kuris tuo metu pozavo nuotraukoms su savo broliu Ernesto ir dviem pusbroliais. – Tiesą sakant, patyriau šoką, negalėjau patikėti, kad tai vyksta. Labai išsigandau“, – pasakė jis „Chicago Tribune“.

„Visų pirma išgirdome trupančio stiklo garsą, o po to pajutome, – pasakė jis „WGN News“. – Delnu pajutau, kaip stiklas skyla, pažvelgiau žemyn ir pamačiau, kad jis visas sutrūkinėjęs, tad iškart pašokome ant kojų.“

„Vienas iš baisiausių nutikimų mano gyvenime, – sako A. Garibay pusbrolis Antonio Saldana. – Pamaniau, kad nukrisiu žemyn.“

Būtent A. Saldana ir pasiūlė savo pusbroliams iš Kalifornijos užsikelti į dangoraižį, kuriame jis buvo apsilankęs jau keturis kartus.

Incidentas įvyko apie 22 val., prieš pat uždarymą, jie buvo paskutinė grupė, užsikėlusi į stiklines apžvalgos aikšteles.

„Willis“ bokšto atstovas sakė, kad lankytojams negrėsė pavojus, nes suskilo tik apsauginis sluoksnis, po juo yra dar beveik keturių centimetrų storio stiklas, kuris gali išlaikyti penkias tonas.

„Kartais ši apsauginė danga sutrūkinėja, – pasakė „Willis“ bokšto atstovas Billas Utteris. – Dažniausiai tada, kai koks nors lankytojas atsineša kokį aštrų objektą kišenėje ir subraižo juo stiklą.“

„Willis“ dangoraižyje 411 m aukštyje yra keturios stiklinės apžvalgos aikštelės, išsikišusios 120 cm už dangoraižio ribų. Penktadienį lankytojai nebuvo įleidžiami tik į pažeistąją apžvalgos aikštelę.

„Taip yra nutikę ir anksčiau, – sako B. Utteris. – Tikimės, kad jie apsilankys dar kartą.“

Verta skaityti! Verta skaityti!
(46)
Neverta skaityti!
(5)
Reitingas
(41)
Komentarai (4)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
53(0)
39(7)
31(0)
23(0)
19(0)
16(2)
14(2)
13(0)
10(0)
Savaitės
100(2)
81(9)
70(4)
69(4)
Mėnesio
168(16)
135(2)
106(1)
81(9)