Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Statybų pasaulyje

Vasaros svajonė: viešbutis su plaukiojančiais kambariais (Foto)

2015-07-08 (0) Rekomenduoja   (27) Perskaitymai (385)
    Share

Viešbučiai gali stovėti ne tik prie, bet ir ant vandens, o kiekvienas kambarys gali tapti atskiru mažyčiu laiveliu, kuriuo galima plaukioti, kur panorėjus. Būtent tokią naują viešbučių koncepciją pasiūlė serbų architektai. Tikimasi, kad šie viešbučiai vidaus vandens kelius padės paversti prabangių kelionių mėgėjų traukos centrais.

„Plūduriuojantis viešbutis su apartamentais-katamaranais“ – taip vadinasi serbų architektūros ir dizaino įmonės „Salt & Water“ sukurta viešbučių koncepcija, neseniai laimėjusi „Milennium Yacht Design Awards“ apdovanojimą.

Tokie viešbučiai neabejotinai patiks keliautojams, kurie mėgsta atostogauti, laiką leisdami ant vandens.

„Salt & Water“ interneto svetainėje nurodyta, kad projektas sukurtas, siekiant populiarinti turizmą vidaus vandenyse, šalia žmogaus nepaliestos gamtos.

Kaip rašo interneto portalas „ABC News“, viešbučio apartamentai yra ant vandens plūduriuojantys katamaranai. Jais galima atsiskirti nuo viešbučio doko ir plaukioti, kur širdis geidžia. Viešbutis sukurtas taip, kad apartamentais galima būtų pasiekti vandens kelius, kurie yra per maži kruiziniams laivams.

Pagrindinę plaukiojančio viešbučio dalį sudaro registratūra, restoranas, pokylių salė, kavinė ir biurai. Ši dalis su prišvartuotais apartamentais-katamaranais sujungta takeliais.

Viešbučio apartamentai yra savotiškas laivelio ir trobelės junginys. Kiekviename katamarane yra bendras kambarys, laivo virtuvė, vonios kambarys, holas su erdve daiktams susidėti, miegamoji erdvė. Vienuose apartamentuose vienu metu gali apsistoti po 2–4 žmones.

Jeigu ši koncepcija išpopuliarės, maudymasis, nardymas, žvejyba ir kaitinimasis saulėje bus įmanomas visur, kur tik poilsiautojai panorės. Maža to, kiekvienas svečias galės pats pasirinkti, kokį vaizdą norės matyti pro savo kambario langus.

Parengė Giedrė Balčiūtė

Verta skaityti! Verta skaityti!
(27)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(27)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
45(4)
39(1)
35(5)
31(0)
28(0)
26(6)
23(6)
16(0)
14(4)
14(0)
Savaitės
157(16)
77(4)
56(6)
55(0)
Mėnesio
179(1)
111(1)
106(20)