Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Statybų pasaulyje

Viengungio svajonė – trejus metus projektuota tikro vyro „ola“ (Foto)

2015-08-03 (2) Rekomenduoja   (10) Perskaitymai (220)
    Share

Naujosios Zelandijos Šiaurės saloje gyventis inžinierius ir grafikos dizaineris Jono Williamsas trejus metus projektavo sau svajonių „vyro olą“, kurioje komfortą užtikriną daugybė technologijų, rašo „The Business Insider“.

„Skysphere“ („Dangaus sfera“) pavadinta futuristinė „vyro ola“ – ant plieninio bokšto esantis apskritas kambarys su panoraminiu vaizdu. Apšvietimą ir apsaugos sistemą šiame statinyje galima kontroliuoti naudojantis specialia „Android“ sistemai pritaikyta programėle, kurią sukūrė pats J. Williamsas.

„Norėjau, kad kiekvienas projektavimo aspektas būtų išskirtinis, – „The Business Insider“ sakė vyras. – Pats gyvenu šalia vėjo jėgainių parko, todėl, matyt, įkvėpimo sėmiausi būtent iš jų.“

Bokštas tikrai išsiskiria savo dizainu skurdoko kraštovaizdžio fone. Savo „vyro olą“ J. Williamsas statė trejus metus ir iš viso skyrė maždaug 3 tūkst. po savo pagrindinio darbo likusių valandų. Informacinių technologijų kompanijai vadovaujantis vyras savo poilsiui skirtą slėptuvę pasistatė laisvu nuo darbo metu.

„Skysphere“ reikalingos energijos pagamina ant stogo esančios saulės baterijos, kurios buvo įrengtos taip, kad būtų kuo mažiau matomos.

„Kadangi saulės baterijų sistema pagamina energijos tik kelioms dienoms per savaitę, tai yra mano poilsio vieta savaitgaliais“, – teigė J. Williamsas. Bokšto apšvietimą ir saugumo sistemą jis gali kontroliuoti naudodamasis savo išmaniuoju telefonu.

LED apšvietimą taip pat galima valdyti balsu. O tikra vyro svajone galima pavadinti bokšte stovinčios sofos porankyje įrengtą alaus šaldytuvą, kuris net atsiunčia į vyro telefoną pranešimą, kai jam trūksta energijos.

„Tai mano mėgstamiausia funkcija“, – pasididžiavimo neslėpė J. Williamsas.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(21)
Neverta skaityti!
(11)
Reitingas
(10)
Komentarai (2)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
33(3)
31(7)
25(9)
23(2)
19(3)
15(0)
13(1)
Savaitės
62(9)
Mėnesio
647(32)
262(38)
149(17)
118(28)