Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Statybų pasaulyje

Konkurencija auga: naujam bokštui Lietuvoje nėra lygių

2015-09-01 (3) Rekomenduoja   (48) Perskaitymai (165)
    Share

Jau visai netrukus Labanoro girioje bus galima išbandyti aukščiausią Lietuvoje apžvalgos bokštą, kurio aukštis sieks 36 metrus.

Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direktorius Sigitas Žvinys papasakojo apie naują statinį.

„Planuojame, kad bokštas bus atidarytas jau rugsėjo mėnesį. Statybos darbai jau baigti, liko tik sutvarkyti aplinką šalia bokšto. Labanoro giria ypatinga tuo, kad joje yra didelis ežerynas, atsiveria miško vaizdas. Prieš dėliodami idėjas buvome su rajono valdžia pakilę į 25 metrų aukštį ir pamatėme, kad toks būtų per mažas, kad pasimatytų visas gamtos grožis, todėl bokštą tokį aukštą ir pastatėme“, - sakė S. Žvinys.

Anot pašnekovo, bokštą surasti turistams bus nesunku: „Važiuojant nuo pagrindinio kelio Molėtai – Ignalina bus pastatyti nukreipiamieji ženklai ir iki pat bokšto lydės rodyklės, todėl surasti nebus sunku. Be to, pats bokštas yra Mindūnų kempingo teritorijoje, o dauguma žino, kur jis yra, todėl, manau, kad tokių problemų kaip buvo Anykščiuose nebus. Žmonėms reikės statyti automobilius šiek tiek tolėliau ir paėjėti kelis šimtus metrų. Šalia paties bokšto bus automobilių stovėjimo aikštelė, bet visi norintys ten tikrai netilps. Bandysime kažkaip žmonių srautus sureguliuoti.“ Pasak direktoriaus, lankytinų objektų parke yra nemažai:

„Atvykę į bokštą gali aplankyti žvejybos, medžioklės muziejų. Taip pat galima aplankyti Labanoro girios pažintinį taką, yra daug kultūros, gamtos paveldo objektų. Tikrai yra, ką pamatyti. Tačiau mes su Anykščiais nekonkuruosime, ten yra unikalus objektas, galima pasivaikščioti medžių viršūnėmis. Pas mus galima bus tik užlipti į bokštą ir pasigrožėti gamta.“

Verta skaityti! Verta skaityti!
(50)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(48)
Komentarai (3)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Kiti tekstai, kuriuos parašė Birutė Davidonytė
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
58(4)
56(0)
44(6)
44(4)
30(0)
21(0)
21(2)
14(1)
14(0)
Savaitės
120(36)
89(7)
69(9)
59(0)
Mėnesio
153(2)
120(15)
115(24)
102(5)