Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Statybų pasaulyje

Džiugi žinia „Tesla“: teismas leido atnaujinti miško kirtimo darbus Berlyno „Gigafactory“ statybų plote (Video)

2020-12-14 (5) Rekomenduoja   (6) Perskaitymai (330)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

Praėjusią savaitę pranešėme, kad „Tesla“ teismas nurodė nutraukti medžių kirtimą Berlyno „Gigafactory“ statybų plote. Vietos aplinkosaugininkų grupės skundėsi, kad miškų kirtimas paveiktų čia žiemojančias gyvates ir driežus. Tąkart teismas paskelbė laikiną draudimą kirsti medžius, tačiau naujas sprendimas yra „Tesla“ naudai.

„Reuters“ informuoja, kad teismas pareiškė atmetęs apeliaciją motyvuodamas tuo, kad „Tesla“ ėmėsi pakankamai priemonių ropliams apsaugoti, vykdydama reikalavimus juos sugauti ir apgyvendinti alternatyvioje buveinėje.

Pirminiame skunde Brandenburgo gamtos apsaugos sąjunga („Nabu“) teigė, kad „Tesla“ niekaip negalėtų sugauti ir perkelti visų roplių.

„Tesla“ su aplinkosaugininkų grupėmis jau yra susidūrusi dėl panašių problemų. Per pirmąjį miškų kirtimo etapą „Tesla“ turėjo perkelti nykstančius šikšnosparnius, kad galėtų tęsti pradėtus darbus.

 

Kaip jau pranešėme anksčiau, labai svarbu, kad Berlyno „Tesla Gigafactory“ statybos vyktų numatytais terminais. Gamintojas jau liepos mėnesį planuoja pristatyti šioje gamykloje pagamintus „Model Y“ visureigius.

 

Be to, „Tesla“ planuoja pirmą kartą naujojoje gamykloje naudoti naujausią 4680 ir struktūrinių baterijų paketo technologiją.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(6)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(6)
Visi šio ciklo įrašai:
Komentarai (5)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
65(5)
29(1)
23(0)
21(4)
19(0)
15(2)
15(5)
14(1)
12(2)
Savaitės
91(1)
80(0)
Mėnesio
111(22)
93(0)
83(5)