Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Statybų pasaulyje

Ar gyventumėte tokiame namelyje? Jis yra prabangesnis nei atrodo - miegamasis su didžiuliu stoglangiu!

2021-02-23 (1) Rekomenduoja   (23) Perskaitymai (220)
    Share

Tikriausiai nenorėtumėte ilgą laiką gyventi 14 kvadratinių metrų name. Bet gal savaitgaliams tai yra puikus prieglobstis? Ar dar geresnė verslo idėja?

Tai - Pensilvanijoje įsikūrusios Cody Makarevitzo kompanijos „CoMak Tiny Homes“ kūrinys, vadinamas „The Mountain“ („Kalnas“). Tai - 13,95 kvadratinių metrų mobilus namelis. Jo aukštis nuo žemės - 4,12 m, tačiau jis antrąjį aukštą. Na, beveik - miegamasis yra lofte.

Apačioje - svetainė, virtuvė, dušas. Pastarasis, beje, turi kedro medienos apdailą, todėl, kaip mano Makarevitzas, maudantis jame atrodo, kad prausiatės kažkur lauke. Tą efektą sustiprina ir dušą dengiantis stoglangis. Kompostuojantis biotualetas yra šiek tiek labiau paslėptas. „The Mountain“ turi 174 litrų vandens talpą.

Dar vienas didesnis stoglangis yra viršuje. Čia yra maža, bet vis tiek dvigulė lova. Vietos čia tikrai nėra daug, bet taip neatrodys, kai šeimininkai užmigs matydami žvaigždes. Į antrą aukštą patenkama kopetėlėmis.

 

Apačioje - šiek tiek vietos daiktams ir maistui, minimalistinė virtuvės erdvė. Stalviršiai čia pagaminti iš storos medienos su natūralios formos briaunomis. Sofistikuotos kaimiškos estetikos įspūdį sustiprina medinės sijos, kurios, beje, yra funkcionalios. Priešingai nei dekoratyvinės plytos.

Žinoma, kad vietos čia nėra daug. Tai yra namelis dviems. Tačiau kokybiška apdaila ir apgalvotas daiktų pasirinkimas paverčia „The Mountain“ iš tikrųjų jaukiu. Ir neblogu verslo objektu.

Makarevitzas žurnalui „New Atlas“ atskleidė, kad medžiagos „The Mountain“ statyboms kainavo 20 tūkstančių dolerių, namelis buvo parduotas už 35 tūkstančius.

 

Jums spręsti, ar tai yra didelis pelnas. Bet gaminant daugiau tokių namelių galima labai gerai sustyguoti procesą, todėl tai iš tikrųjų gali būti neblogas verslas. Juolat, kad mažų namelių pirkėjų netrūksta, o „The Mountain“ dar yra ir mobilus.

Makarevitzas teigia, kad kitas jo namelis bus maždaug metru ilgesnis, kad galėtų turėti geresnį vonios kambarį. Kūrėjas taip pat galvoja įrengti apžvalgos/poilsio aikštelę ant namelio stogo. Galiausiai, „The Mountain“ neturi baterijų, bet jas galima nesunkiai integruoti.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(27)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(23)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
31(1)
29(0)
25(0)
23(0)
20(0)
16(0)
12(0)
12(9)
10(0)
Savaitės
85(0)
75(0)
61(2)
59(0)
Mėnesio
109(9)
108(14)
82(0)
75(0)