Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Statybų pasaulyje

Kraują stingdantis vaizdas – subyrėjus tilto stiklui, turistas liko įsikibęs į turėklus (Video)

2021-05-11 (0) Rekomenduoja   (-1) Perskaitymai (440)
    Share

Situacija, kuri daugeliui siaubą varo vien tik žiūrint į nuotraukas: Kinijoje sutrūkus 100 metrų aukščio tilto stiklo skydeliui, turistas liko įsikibęs į turėklus.

Šis tiltas pastatytas Pijano kalnuose, jo dugnas dengtas stiklo plokštėmis, kad turistams suteiktų dar daugiau adrenalino.

Tačiau regione siaučiant stipriems vėjams, stiklo plokštės neatlaikė gamtos jėgų ir subyrėjo. Kinijos spauda rašo, kad buvo užfiksuotas net 145 km/val. vėjo greitis.

Pasklidusiose nuotraukose ir vaizdo medžiagoje matyti, kaip subyrėjus plokštėms ant tilto lieka įkalintas vienas turistas. Jis pritūpęs laikėsi įsikibęs turėklo, o po jo kojomis nebebuvo stiklo.

 

Skelbiama, kad vyras ilgai ant tilto nebuvo – buvo išgelbėtas skubiai atvykusių ugniagesių ir policijos. Vyriškis buvo nugabentas į ligoninę. Nors jis nesusižeidė, jam buvo suteikta psichologinė pagalba.

Nuotraukos buvo paskelbtos Kinijos socialiniame tinkle „Weibo“, o vėliau išplito ir kitur – „Twitter“, „Facebook“. Žmonės su siaubu dalijosi nuotraukomis ir rašė, kad tai – jų košmaro išsipildymas realybėje.

Kurortas, kuriame yra šis tiltas, kuriam laikui buvo uždarytas.

Kinijos kalnų kurortuose stikliniai tiltai yra ypač populiarūs – jie pastaraisiais metais yra tapę dideliais turistų traukos objektais.

Kinija iš viso turi daugiau nei 2 tūkst. stiklinių tiltų ir takų vaizdingose vietovėse. Jie itin populiarūs, nes suteikia progą keliaujant jais pasigėrėti fantastiškais vaizdais – kalnais, kriokliais ir bedugne po kojomis.

 

Prieš pora metų Kinijoje atidarytas ilgiausias (518 metrų!) stiklinis tiltas pasaulyje. Tiltas nutiestas pramogų parke „Huaxi World Adventure Park“, virš žemės jis pakilęs maždaug 100 metrų.

Tuo tarpu Europoje ką tik atvertas pėsčiųjų tiltas, kuris vadinamas ilgiausiu pasaulyje. Tiesa, jis – ne stiklinis.

Siauras metalinis tiltas nutįso per upės kanjoną šiaurinėje Portugalijos dalyje. Arokos (Arouca) tiltas – pusės kilometro ilgio, o juo žengiant maždaug už 175 metrų po kojomis kriokliu garma Paivos upės vanduo.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(8)
Neverta skaityti!
(9)
Reitingas
(-1)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
42(0)
35(1)
26(0)
21(0)
21(0)
19(1)
19(0)
18(0)
Savaitės
229(8)
75(3)
70(0)
67(5)
Mėnesio
229(8)
113(0)
110(3)
106(12)
104(26)