Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Statybų pasaulyje

Įspūdingiausi pakeliami Europos tiltai: tobulos konstrukcijos, kurias norėsite pamatyti patys (Video)

2021-10-06 (0) Rekomenduoja   (5) Perskaitymai (55)
    Share

Pripažinkime: tiltai tiesiog žavi. Preciziška jų architektūra ir inžinerija pažodžiui sujungia žmones ir patirtį. Nors mes galime grožėtis įvairiais šiuolaikinių vandens tiltų dizainais, būtų gaila, jei praleistume pakeliamus tiltus.

Kone daugiausiai pakeliamų tiltų turintis miestas pasaulyje yra Čikaga. Kalbant apie Europą, čia taip pat yra daug įspūdingų inžinerinių sprendimų, lenkiančių vienas kitą grožiu ir sumanumu. 

Pavyzdžiui, Prancūzijoje virš Garono upės esantis „Pont Jacques-Chaban-Delmas“ pakeliamas tiltas, žinomas kaip ilgiausias vertikaliai kylantis tiltas Europoje, leidžia laivams praplaukti, kai jo centrinė dalis pakyla. 

„Gateshead Millennium Bridge“, esantis Jungtinėje Karalystėje, yra pėsčiųjų ir dviratininkų tiltas. Virš Taino upės esantis tiltas kartais vadinamas „mirksinčių akių tiltu“. Jis pasisuka 40 laipsnių, kad po juo galėtų praplaukti maži laivai.

Galiausiai, Šiaurės Velso „Pont-y-Ddraig“ uosto tiltas turi dvi atkarpas, pakeliamas į viršų, kad galėtų praplaukti laivai.

 

Tačiau tai dar ne viskas. Žemiau esančiame vaizdo įraše yra daugiau įspūdingų tiltų, kuriuos tikriausiai norėsite aplankyti patys.

MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(7)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(5)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
28(0)
24(3)
21(6)
17(0)
17(2)
15(0)
10(0)
Savaitės
72(6)
56(8)
Mėnesio
109(22)
99(1)
92(0)
83(5)