Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kuriozai statybose (Statybų pasaulyje | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2013-11-29 0
Kada paskutinį kartą teko kraustytis? Ta prasme, ne iš proto? Ir kokie prisiminimai ar įspūdžiai? Ko gero, visos nutikusios bėdos ar nesklandumai atrodys juokingi, palyginus su šiomis perkraustymo operacijomis. Taip, taip, operacijomis – o kaip kitaip vadinti vyksmą, kurio metu kraustomas... visas keliaaukštis namas? Su sienomis, langais, kambariais ir stogu? Rizikuojame pasikartoti, bet... jei Mahomedas neina pas kalną, tai... :)
(1) 2013-10-11 0
Netikėčiausios nelaimės kartai nutinka netikėčiausiais momentais ir netikėčiausiose vietose. Štai Bruklino gyventojui Mišeliui Pjerui (Michel Pierre) šią savaitę nenuskilo tiesiog neįtikėtinai. Kai žmogus spustelėjo klozeto rankenėlę, santechnikos įrenginys netikėtai sprogo. Nors klozete nebuvo jokių sprogmenų. Sprogimo būta tokio stipraus, kad vyriškis neteko sąmonės ir buvo išgabentas į ligoninę, kur jo galva, rankos ir kojos buvo susiūtos 30 siūlių. Kaip nutiko, kad sprogo klozetas ir ar gali sprogti kiti klozetai?
(2) 2013-09-04 0
„Walkie Talkie“ vadinamas 37 aukštų dangoraižis Londone – naujas galvos skausmas britams. Pasirodo, jo atspindima saulės šviesa lydo automobilių detales. BBC duomenimis, vienas vyrukas, pastatęs savo „Jaguar XF“ automobilį sulaukė nemalonaus siurprizo: grįžęs jis savo mašiną rado aplankstytą. Tačiau žalos pridarė ne kokie vietiniai chuliganai, o minėtas dangoraižis.
(17) 2013-08-09 1
Benidorme (Ispanija) didingai stūksantis dangoraižis "Intempo" buvo suprojektuotas kaip įspūdingas vilties ir klestėjimo simbolis, siunčiantis žinią visam pasauliui, kad miestas įveikė finansinę krizę. Bėda tik, kad ekonominės krizės įveikimo džiaugsmo apimti statybininkai pamiršo dangoraižyje įrengti... liftus.
(4) 2013-05-28 0
Rusijos Kirovo mieste sekmadienio vakarą ant gyvenamojo devynaukščio nukrito statybinis kranas.
(11) 2013-03-11 1
Nižegorodsko gyventojai jau seniai skundžiasi miesto ūkio darbų kokybe. Pastaroji istorija rodo, kad tokie skundai turi labai rimto pagrindo - nesilaikoma ne tik elementarios darbų saugos, bet ir neturima būtinų tam tikriems darbams atlikti reikalingų žinių.